Mistrzostwa Polski Dziennikarzy/Blogerów w Biegu na 1 Milę już 10 czerwca!

Nieważne, czy na co dzień piszesz o sportowcach, czy tylko trzymasz za nich kciuki - tym razem to Ty masz szansę zasmakować przedstartowej adrenaliny, sprawdzić, na co Cię stać i - być może - poczuć smak zwycięstwa. 10 czerwca na stadionie AWF Warszawa powalcz o tytuł Mistrzyni i Mistrza Polski Dziennikarzy w biegu na 1 milę!

Mistrzowstwa Polski Dziennikarzy w Biegu na 1 Milę

Biegi na 5 km, 10 km, półmaratony, maratony… Wszystko to już było. Tym razem masz szansę wziąć udział w czymś naprawdę wyjątkowym. 1 Mila to bowiem impreza jedyna w swoim rodzaju. Biorąc w niej udział, masz szansę poczuć się jak profesjonalny sportowiec.

Uczestnicy tych zawodów ścigają się na bieżni warszawskiego stadionu AWF, a oprawa biegu jest wzorowana na największych światowych mityngach lekkoatletycznych. 10 czerwca spodziewaj się zatem natychmiastowych wyników oraz powtórek swojego biegu na wielkim stadionowym telebimie, dzwonka na czwartym okrążeniu i emocji, jakich nie zaznasz na żadnym ulicznym biegu. Ponadto dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer "Przeglądu Sportowego" ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów z kompletem wyników.

Poza tym każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę oraz spersonalizowany numer startowy, a w gratisie cały worek gwarantowanych emocji. Własnych. I konkurentek i konkurentow.

Obejrzyj wideo z poprzedniej edycji imprezy:

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy odbędą się w ramach biegu 1 Mila – Amatorskich Mistrzostw Polski w Biegu na 1 Milę.

Dla kogo: Do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w biegu na 1 milę zapraszamy dziennikarzy, blogerów, redaktorów, fotoreporterów.

Kiedy i gdzie: 10 czerwca 2018, stadion AWF Warszawa

Pakiet startowy:

  • koszulki startowe (singlety) marki Kalenji by Decathlon

  • zestaw nawadniający OSHEE

Więcej informacji o zawodach oraz formularz zapisów na oficjalnej stronie imprezy 1mila.pl

MM

Zobacz również:
REKLAMA
}