[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
4OCEŃ
5.0

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy/Blogerów w Biegu na 1 Milę już 10 czerwca!

Nieważne, czy na co dzień piszesz o sportowcach, czy tylko trzymasz za nich kciuki - tym razem to Ty masz szansę zasmakować przedstartowej adrenaliny, sprawdzić, na co Cię stać i - być może - poczuć smak zwycięstwa. 10 czerwca na stadionie AWF Warszawa powalcz o tytuł Mistrzyni i Mistrza Polski Dziennikarzy w biegu na 1 milę!

Mistrzowstwa Polski Dziennikarzy w Biegu na 1 Milę

Biegi na 5 km, 10 km, półmaratony, maratony… Wszystko to już było. Tym razem masz szansę wziąć udział w czymś naprawdę wyjątkowym. 1 Mila to bowiem impreza jedyna w swoim rodzaju. Biorąc w niej udział, masz szansę poczuć się jak profesjonalny sportowiec.

Uczestnicy tych zawodów ścigają się na bieżni warszawskiego stadionu AWF, a oprawa biegu jest wzorowana na największych światowych mityngach lekkoatletycznych. 10 czerwca spodziewaj się zatem natychmiastowych wyników oraz powtórek swojego biegu na wielkim stadionowym telebimie, dzwonka na czwartym okrążeniu i emocji, jakich nie zaznasz na żadnym ulicznym biegu. Ponadto dzień po biegu będzie można kupić wyjątkowy numer "Przeglądu Sportowego" ze specjalną wkładką zawierającą relację z zawodów z kompletem wyników.

REKLAMA

Poza tym każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę oraz spersonalizowany numer startowy, a w gratisie cały worek gwarantowanych emocji. Własnych. I konkurentek i konkurentow.

Obejrzyj wideo z poprzedniej edycji imprezy:

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy odbędą się w ramach biegu 1 Mila – Amatorskich Mistrzostw Polski w Biegu na 1 Milę.

Dla kogo: Do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w biegu na 1 milę zapraszamy dziennikarzy, blogerów, redaktorów, fotoreporterów.

Kiedy i gdzie: 10 czerwca 2018, stadion AWF Warszawa

Pakiet startowy:

  • koszulki startowe (singlety) marki Kalenji by Decathlon

  • zestaw nawadniający OSHEE

Więcej informacji o zawodach oraz formularz zapisów na oficjalnej stronie imprezy 1mila.pl

MM

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij