#MojaDyszka, czyli wybiegaj pomoc polskim medykom

Globalny kryzys wywołany pandemią pokazał, że systemy opieki medycznej na całym świecie wymagają dodatkowego wsparcia. Teraz i społeczność biegaczy może w prosty sposób pomóc tym, którzy na pierwszej linii dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich. Wystarczy przebiec 10 kilometrów, samodzielnie lub do spółki z innym biegaczem, żeby New Balance na konto zbiórki Fundacji Siepomaga wpłacił 10 złotych.

#MojaDyszka, czyli wybiegaj pomoc polskim medykom New Balance
fot. materiały prasowe

Wszyscy chcemy wrócić do normalności, którą kochamy. Dlatego tak ważne jest wspieranie tych, którzy dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – medyków i lekarzy. Marka New Balance wierzy, że wspólne działania mają wielką moc, dlatego uruchamia akcję #MojaDyszka, dzięki której można w prosty sposób zrobić coś dla siebie i dla innych. Wystarczy wyjść i pobiegać, a New Balance za pokonanie 10 km przekaże 10 zł na ogólnopolską zbiórkę organizowaną przez Fundację Siepomaga, która zbiera środki dla polskich szpitali walczących z Covid-19.

To kolejna lokalna akcja marki wspierająca służby walczące z kryzysem zdrowotnym wywołanym przez Covid-19. W krytycznym okresie pandemii w Stanach Zjednoczonych tamtejsze fabryki marki przestawiły się na produkcję maseczek, które były dostarczane do lokalnych szpitali.

Jak dołączyć do akcji #MojaDyszka?

To proste – wystarczy założyć buty i wyjść pobiegać. W trakcie biegu należy uruchomić zegarek lub jakąkolwiek aplikację monitorującą aktywność. Następnie po przekroczeniu dystansu 10 km zrobić zdjęcie lub wykonać screen ekranu aplikacji. Na stronie MojaDyszka znajduje się formularz, w którym można zgłosić swój bieg, załączając zdjęcie lub screen. Tylko tyle! Po weryfikacji zgłoszenia 10 zł popłynie, a raczej pobiegnie na konto zbiórki Fundacji Siepomaga.

#MojaDyszka w parze!

Jeśli pokonanie biegiem 10 km jest wciąż dla kogoś wyzwaniem, może zaprosić do akcji drugą osobę i pobiec z nią w parze, dostosowując dystans do indywidualnych możliwości. Ważne, aby zsumowany wynik końcowy wynosił przynajmniej 10 km. Przy wspólnym bieganiu zgłoszenia dokonuje jedna osoba, ale trzeba załączyć dwa zdjęcia dokumentujące pokonany dystans.

Akcja rozpoczyna się 29 maja 2020 r. i potrwa do 7 czerwca 2020 r. Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin akcji znajdują się na stronie: nbsklep.pl/mojadyszka. Załóż buty, biegnij, pomagaj i zachęcaj innych do pomocy.

NB

Zobacz również:
REKLAMA
}