Natural Nation: suplementy inne niż wszystkie

Natural Nation to suplementy diety, które podnoszą efektywność treningów, pozwalają w sposób bardziej wydajny funkcjonować na co dzień, wyzwalają energię drzemiącą w naszych organizmach i umysłach. Tylko 7 i 8 marca z 30% rabatem z okazji Dnia Kobiet!

Natural Nation: suplementy inne niż wszystkie Natural Nation
fot. Natural Nation

Wszystkie suplementy Natural Nation bazują na naturalnych, pochodzących z certyfikowanych upraw roślinnych składnikach. Używamy tylko wyciągów standaryzowanych. Co to znaczy?

Tylko wyciągi standaryzowane

Różne części roślin zawierają różne stężenie substancji aktywnych. Nawet te same części roślin mogą mieć ich różne stężenie – dużo zależy od rodzaju gleby, nasłonecznienia, wilgotności itp. Dlatego wiarygodni producenci suplementów używają wyciągów standaryzowanych. Jeżeli na opakowaniu jest napisane, że dzienna porcja (2 kapsułki) Immunity zawiera 50 mg ekstraktu z dzikiej róży standaryzowanego na 70% witaminy C, oznacza to, że dwie kapsułki zawierają 35 mg aktywnej witaminy C, co stanowi 44% jej dziennego zapotrzebowania. Dlatego do Immunity dołożyliśmy Nutra-C - opatentowaną substancję, która zawiera witaminę C o zwiększonej biodostępności. W ten sposób dwie kapsułki Immunity pokrywają aż 250% dziennego zapotrzebowania na witaminę C.

Składniki działające synergicznie

Wszystkie suplementy Natural Nation to preparaty wieloskładnikowe skomponowane tak, żeby poszczególne substancje wspierały się nawzajem, potęgując swoje działanie. Na przykład kurkumina wykazuje m.in. silne działanie przeciwutleniające, wspiera wątrobę, zapobiega gromadzeniu się. Jednak tak się składa, że kurkumina podawana solo jest słabo przyswajalna, ale uczeni odkryli, że w połączeniu z piperyną – substancją aktywną czarnego pieprzu – staje się przyswajalna znacznie lepiej. Ocenia się, że piperyna zwiększa biodostępność kurkuminy nawet o 2000%!

Przyjazne dla środowiska, odpowiednie dla wegan

Wszystkie suplementy Natural Nation bazują na naturalnych, pochodzących z certyfikowanych upraw roślinnych składnikach. Dokładny skład preparatu podany jest na każdej etykiecie. Produkty NN zostały wytworzone z myślą o dobrostanie zwierząt. Wszystkie, oprócz jednego, są produktami wegańskimi. Tylko suplement Recovery ma w swoim składzie kolagen pochodzenia zwierzęcego. Suplementy Natural Nation mają szklane opakowania przyjazne środowisku. Jeżeli zamówisz nasz produkt, otrzymasz go w ekologicznym, kartonowym opakowaniu.

Tylko dzisiaj i jutro (7-8 marca) otrzymasz 30% rabatu na wszystkie produkty Natural Nation! Wystarczy, że wejdziesz na naturalnation.pl i przy zamówieniu wpiszesz kod: dzienkobiet30.

NN

Zobacz również:
REKLAMA
}