Naturalna herbata dla aktywnych

Bez cukrów, słodzików i konserwantów, za to pełne antyoksydantów i w aż 5 smakach - butelkowane naturalne herbaty Soti Natural, dzięki wyjątkowemu sposobowi parzenia ich z wysokiej jakości liści, to doskonały wybór dla wszystkich dbających o swoją formę i zdrowie.

Soti Natural - butelkowana naturalna herbata dla aktywnych

Aktywny tryb życia nie jest przeszkodą, aby na własnej skórze przekonać się o efektach regularnego uzupełniania diety o antyoksydanty! Odkryliście już butelkowane naturalne herbaty SOTI Natural, które w składzie mają jedynie precyzyjnie przygotowany napar i zawierają dużo antyoksydantów? A dodatkowo wiecie co, te napoje nie zawierają żadnych cukrów czy słodzików. W odróżnieniu więc od soków czy napojów słodzonych, pijąc te herbaty, nie dodajesz organizmowi cukrów.

Dzięki antyoksydantom herbata SOTI Natural pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn, pomaga w trawieniu, przyspiesza metabolizm i regeneruje organizm. Jak wynika z badań, pijąc nawet szklankę SOTI Natural każdego dnia odczujesz różnicę – poczujesz się lekko i w pełni sił, a przy tym dostarczysz swojemu organizmowi cenne antyoksydanty i składniki mineralne.

Dzięki wyjątkowemu sposobowi parzenia i wysokiej jakości liści herbaty SOTI zachowują nawet kilkukrotnie więcej antyoksydantów niż te przyrządzone tradycyjnie. Co więcej, występują w aż 5 smakach, dwóch tradycyjnych: klasycznej zielonej herbaty i perłowego jaśminu oraz 3 nowych: czerwonej herbaty rooibos z imbirem, herbaty kukurydzianej i herbaty miętowej z trawą cytrynową. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Według nas SOTI Natural to świetny wybór dla każdego, kto dba o swoje zdrowie - bez dodatku chemii i konserwantów. Więcej informacji na sotinatural.com.

SN

Zobacz również:
REKLAMA
}