[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Naturalna herbata dla aktywnych

Bez cukrów, słodzików i konserwantów, za to pełne antyoksydantów i w aż 5 smakach - butelkowane naturalne herbaty Soti Natural, dzięki wyjątkowemu sposobowi parzenia ich z wysokiej jakości liści, to doskonały wybór dla wszystkich dbających o swoją formę i zdrowie.

Soti Natural - butelkowana naturalna herbata dla aktywnych

Aktywny tryb życia nie jest przeszkodą, aby na własnej skórze przekonać się o efektach regularnego uzupełniania diety o antyoksydanty! Odkryliście już butelkowane naturalne herbaty SOTI Natural, które w składzie mają jedynie precyzyjnie przygotowany napar i zawierają dużo antyoksydantów? A dodatkowo wiecie co, te napoje nie zawierają żadnych cukrów czy słodzików. W odróżnieniu więc od soków czy napojów słodzonych, pijąc te herbaty, nie dodajesz organizmowi cukrów.

Dzięki antyoksydantom herbata SOTI Natural pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn, pomaga w trawieniu, przyspiesza metabolizm i regeneruje organizm. Jak wynika z badań, pijąc nawet szklankę SOTI Natural każdego dnia odczujesz różnicę – poczujesz się lekko i w pełni sił, a przy tym dostarczysz swojemu organizmowi cenne antyoksydanty i składniki mineralne.

REKLAMA

Dzięki wyjątkowemu sposobowi parzenia i wysokiej jakości liści herbaty SOTI zachowują nawet kilkukrotnie więcej antyoksydantów niż te przyrządzone tradycyjnie. Co więcej, występują w aż 5 smakach, dwóch tradycyjnych: klasycznej zielonej herbaty i perłowego jaśminu oraz 3 nowych: czerwonej herbaty rooibos z imbirem, herbaty kukurydzianej i herbaty miętowej z trawą cytrynową. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Według nas SOTI Natural to świetny wybór dla każdego, kto dba o swoje zdrowie - bez dodatku chemii i konserwantów. Więcej informacji na sotinatural.com.

SN

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij