Nowa kolekcja odzieży Brubeck 3D Pro

Innowacyjna kolekcja 3D PRO polskiej marki Brubeck jest dokładnie tym, na co czekali pasjonaci biegania. Ultralekkie i cienkie produkty zapewniają swobodę ruchu i odpowiednią termoregulację podczas intensywnego biegu lub innej aktywności w wysokich temperaturach.

Nazwa kolekcji nawiązuje do technologii przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Jej porowata konstrukcja została wzmocniona, znacznie zwiększając powierzchnię odbioru wilgoci. Z kolei modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz struktury. Dzięki temu użytkownikowi towarzyszy uczucie chłodzenia, poprawiające jakość i efekt wykonywanej aktywności fizycznej. Produkty wzbogacono o specjalne kanały powietrzne w miejscach o wzmożonej potliwości, a dopasowany krój i wykończenie odzieży chroni przed otarciami.

Odzież z kolekcji 3D PRO przeznaczona jest zarówno do biegania, jak i jazdy na rowerze, motocyklu oraz wszelkich aktywności w wyższych temperaturach. Dzianina ma właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne. Jakość kolekcji 3D PRO została już wielokrotnie sprawdzona i potwierdzona autorytetem biegaczy najwyższej klasy. Andrzej Radzikowski – zwycięzca legendarnego Spartathlonu w 2016 roku, Patrycja Bereznowska i Agata Matejczuk – czołowe europejskie ultrabiegaczki, Michał Kiełbasiński – adventure racer i zawodnik ultra, pierwszy człowiek, który przebiegł dystans 1600 km w zimowych warunkach kanadyjskiego Jukonu i amerykańskiej Alaski, a przede wszystkim coraz większe grono miłośników biegania, korzystają z termoaktywnych koszulek 3D PRO na codziennych treningach i podczas startów.

B

Zobacz również:
REKLAMA
}