[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa kolekcja odzieży Brubeck 3D Pro

Innowacyjna kolekcja 3D PRO polskiej marki Brubeck jest dokładnie tym, na co czekali pasjonaci biegania. Ultralekkie i cienkie produkty zapewniają swobodę ruchu i odpowiednią termoregulację podczas intensywnego biegu lub innej aktywności w wysokich temperaturach.

Nazwa kolekcji nawiązuje do technologii przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Jej porowata konstrukcja została wzmocniona, znacznie zwiększając powierzchnię odbioru wilgoci. Z kolei modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz struktury. Dzięki temu użytkownikowi towarzyszy uczucie chłodzenia, poprawiające jakość i efekt wykonywanej aktywności fizycznej. Produkty wzbogacono o specjalne kanały powietrzne w miejscach o wzmożonej potliwości, a dopasowany krój i wykończenie odzieży chroni przed otarciami.

Odzież z kolekcji 3D PRO przeznaczona jest zarówno do biegania, jak i jazdy na rowerze, motocyklu oraz wszelkich aktywności w wyższych temperaturach. Dzianina ma właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne. Jakość kolekcji 3D PRO została już wielokrotnie sprawdzona i potwierdzona autorytetem biegaczy najwyższej klasy. Andrzej Radzikowski – zwycięzca legendarnego Spartathlonu w 2016 roku, Patrycja Bereznowska i Agata Matejczuk – czołowe europejskie ultrabiegaczki, Michał Kiełbasiński – adventure racer i zawodnik ultra, pierwszy człowiek, który przebiegł dystans 1600 km w zimowych warunkach kanadyjskiego Jukonu i amerykańskiej Alaski, a przede wszystkim coraz większe grono miłośników biegania, korzystają z termoaktywnych koszulek 3D PRO na codziennych treningach i podczas startów.

REKLAMA

B

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij