Nowa kolekcja trailowa ASICS już w sprzedaży

Marka ASICS wprowadza na rynek nową kolekcję produktów przeznaczonych do biegania w terenie. W jej skład wchodzi obuwie na wymagające nawierzchnie oraz odzież na każde warunki pogodowe.

Nowa kolekcja trailowa ASICS już w sprzedaży ASICS
fot. ASICS

Trailowa kolekcja ASICS ma wspierać biegaczy w odkrywaniu nowych szlaków. Solidna przyczepność butów na nierównych nawierzchniach oznacza, że stopy biegaczy są chronione, przez co nie muszą martwić się o utrzymywanie równowagi.

REKLAMA

Model Fuji Lite 2 został wyposażony w autorską technologię ASICSGrip, odpowiadającej za szybkość i przyczepność na każdym terenie, podczas gdy rozwiązanie FlyteFoam zapewnia trwałą amortyzację. Wraz z nowymi butami, debiutuje odzież biegowa FujiTrail. Lekki, oddychający materiał i ergonomiczne cechy konstrukcyjne gwarantują pełną swobodę ruchów nawet na najbardziej wymagających szlakach.

Nowa kolekcja jest dostępna w sprzedaży od 1 września na ASICS.com, ButyJana.pl oraz w Sklepach Biegacza.

FT

Zobacz również:
Ten program treningowy, przygotowany przez znakomitych trenerów Keitha i Kevina Hansonów, którzy wychowali wielu wybitnych biegaczy, uczestników igrzysk olimpijskich i zwycięzców wielkich maratonów, przygotuje Cię do startu w maratonie w zaledwie cztery miesiące. Z tygodnia na tydzień będzie się stopniowo zwiększać zarówno kilometraż, jak i intensywność treningu, aby w dniu startu Twoje ciało było optymalnie przygotowane do pokonania królewskiego dystansu.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA