Nowe kolory adidas Ultraboost 19

Tego lata społeczność biegowa na całym świecie świętuje wpływ technologii Boost na kulturę sportową. Z tej okazji 18 lipca adidas zaprezentował najnowszą kolorystykę Ultraboost 19 - innowacyjnego buta, którego zrewolucjonizowana sylwetka inspirowana jest nową erą biegania i fitnessu.

adidas UltraBoost 19 - nowa kolorystyka innowacyjnego modelu
fot. adidas

Od czasu premiery technologii Boost w 2013 roku adidas stale opracowuje nowe standardy komfortu i wyznacza trendy w designie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sportowców z wielu dziedzin.

"Boost to nasza unikalna technologia wykorzystana w podeszwie środkowej, która zapewnia najlepszy komfort w każdych warunkach. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem tego materiału w celu wykreowania różnorodnych wrażeń amortyzujących dla wszystkich typów biegaczy - mówi Sam Handy, VP Design, adidas Running. - W Ultraboost 19 dodaliśmy 20% więcej Boosta, dając biegaczom jeszcze większy zwrot energii na każdym kroku oraz poczucie pewności, że z technologią Boost mogą wszystko".

Projektanci i specjaliści do spraw technologii razem z tysiącami biegaczy z całego świata zaprezentowali zupełnie nowe podejście do buta biegowego. Wspólnie uprościli konstrukcję oryginalnego adidas Ultraboost z 17 do jedynie 4 elementów, tworząc lżejszy i odnowiony model, zapewniający większy zwrot energii dla uzyskania nowych doświadczeń biegowych.

adidas UltraBoost 19 - nowa kolorystyka innowacyjnego modelu
fot. adidas

Zalety modelu adidas Ultraboost 19 to:

  • zoptymalizowana podeszwa środkowa, posiadająca 20% więcej Boost i zapewniająca więcej energii przy każdym kroku

  • konstrukcja Torsion Spring, która zapewnia jeszcze większą stabilizację podczas lądowania i dodaje przyśpieszenia przy wybiciu

  • stabilizator pięty 3D Heel Frame, który przytrzymuje stopę podczas uderzenia, zapewniając zwiększone wsparcie i stabilność dla pewniejszego biegu

  • pionierska, jednoczęściową cholewka Primeknit 360, otaczająca stopę dla większego wsparcia i poczucia lekkości.

Boost nadal pozostaje jedną z najbardziej przyszłościowych innowacji produktowych, wykorzystywanych w produktach marki adidas. Warto wypróbować tę technologię na własnych nogach i poczuć niezapomniany zwrot energii.

Więcej o Boost dowiesz się na adidas.com/feeltheboost.

AB

REKLAMA
}