Nowe kolory adidas Ultraboost 19

Tego lata społeczność biegowa na całym świecie świętuje wpływ technologii Boost na kulturę sportową. Z tej okazji 18 lipca adidas zaprezentował najnowszą kolorystykę Ultraboost 19 - innowacyjnego buta, którego zrewolucjonizowana sylwetka inspirowana jest nową erą biegania i fitnessu.

adidas UltraBoost 19 - nowa kolorystyka innowacyjnego modelu
fot. adidas

Od czasu premiery technologii Boost w 2013 roku adidas stale opracowuje nowe standardy komfortu i wyznacza trendy w designie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sportowców z wielu dziedzin.

REKLAMA

"Boost to nasza unikalna technologia wykorzystana w podeszwie środkowej, która zapewnia najlepszy komfort w każdych warunkach. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem tego materiału w celu wykreowania różnorodnych wrażeń amortyzujących dla wszystkich typów biegaczy - mówi Sam Handy, VP Design, adidas Running. - W Ultraboost 19 dodaliśmy 20% więcej Boosta, dając biegaczom jeszcze większy zwrot energii na każdym kroku oraz poczucie pewności, że z technologią Boost mogą wszystko".

Projektanci i specjaliści do spraw technologii razem z tysiącami biegaczy z całego świata zaprezentowali zupełnie nowe podejście do buta biegowego. Wspólnie uprościli konstrukcję oryginalnego adidas Ultraboost z 17 do jedynie 4 elementów, tworząc lżejszy i odnowiony model, zapewniający większy zwrot energii dla uzyskania nowych doświadczeń biegowych.

REKLAMA

REKLAMA

adidas UltraBoost 19 - nowa kolorystyka innowacyjnego modelu
fot. adidas

Zalety modelu adidas Ultraboost 19 to:

  • zoptymalizowana podeszwa środkowa, posiadająca 20% więcej Boost i zapewniająca więcej energii przy każdym kroku

  • konstrukcja Torsion Spring, która zapewnia jeszcze większą stabilizację podczas lądowania i dodaje przyśpieszenia przy wybiciu

  • stabilizator pięty 3D Heel Frame, który przytrzymuje stopę podczas uderzenia, zapewniając zwiększone wsparcie i stabilność dla pewniejszego biegu

  • pionierska, jednoczęściową cholewka Primeknit 360, otaczająca stopę dla większego wsparcia i poczucia lekkości.

Boost nadal pozostaje jedną z najbardziej przyszłościowych innowacji produktowych, wykorzystywanych w produktach marki adidas. Warto wypróbować tę technologię na własnych nogach i poczuć niezapomniany zwrot energii.

Więcej o Boost dowiesz się na adidas.com/feeltheboost.

AB

Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA