Nowość Isostar: wysokoenergetyczne tabletki dla sportowców

Isostar, pierwsza marka napojów izotonicznych w Europie, słynąca z wysokiej jakości produktów dla sportowców, rozszerza tej wiosny swoją ofertę o wysokoenergetyczne, bogate w węglowodany, witaminy i minerały tabletki do ssania dla sportowców Isostar High Energy Tablets Lemon.

Nowość Isostar: wysokoenergetyczne tabletki do ssania o smaku cytrynowym Isostar High Energy Tablets Lemon

Od roku 1977, czyli od początku swej działalności, Isostar pracuje nad tym, aby dzień po dniu być coraz bliżej sportowców na wszystkich poziomach ich aktywności i proponować im najlepsze rozwiązania żywnościowe. Celem marki jest tworzenie nowych, coraz bardziej skutecznych produktów, będących uzupełnieniem zrównoważonej diety niezbędnej dla utrzymania zdrowia sportowców i wspomagających ich organizmy przed, w trakcie i po wysiłku.

Po przeprowadzeniu, razem z Centrum Badań Żywienia Uniwersytetu Limburgskiego w Maastricht (w Holandii), badań naukowych w kwestii żywienia sportowców, Isostar ma własny komitet ekspertów w zakresie medycyny sportu - badania dotyczą produktów oraz sprawności sportowej i prowadzone są w najlepszych europejskich laboratoriach. Ich celem jest tworzenie nowych, coraz bardziej skutecznych produktów, będących uzupełnieniem zrównoważonej diety niezbędnej dla utrzymania zdrowia sportowca w dobrym stanie, wspomagających organizm przed każdym wysiłkiem. Jednocześnie Isostar jest pierwszą marką, która może ogłosić kartę antydopingową.

Nowości Isostar na wiosnę 2018

Oferta produktów Isostar jest nieustannie rozszerzana i modyfikowana, tak aby maksymalnie odpowiadała na potrzeby sportowców, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Jedną z nowości, która w najbliższych dniach trafi do sprzedaży, są wysokoenergetyczne tabletki do ssania o smaku cytrynowym Isostar High Energy Tablets Lemon. Tabletki są bogate w węglowodany, witaminy: B1, B2, B6, PP, B5, oraz minerały: potas i magnez. Stanowią wygodną alternatywę dla cukierków funkcjonalnych, są łatwo przyswajalne i trawione. Jedno opakowanie zawiera 24 tabletki.

Isostar to pierwsza marka napoju izotonicznego w Europie, stworzona w 1977 roku w Szwajcarii i znana we wszystkich krajach Europy z produktów najwyższej jakości. W Polsce pojawiła się w 1995 roku - Isostar jest pierwszym napojem izotonicznym sprzedawanym oficjalnie w naszym kraju. Ale Isostar to nie tylko gotowe napoje izotoniczne - asortyment marki obejmuje także koncentraty, żele, batony, bidony, musli i produkty białkowe.

Marka współpracuje ściśle z profesjonalnymi sportowcami nad udoskonalaniem swoich produktów. Isostar to również grono ekspertów, dietetyków, dyrektorów technicznych i inżynierów - wspólnie z nimi przeprowadza badania nad rozwojem nowych produktów. Celem marki jest pomoc w prawidłowym odżywianiu, sprawieniu, aby wysiłek przynosił oczekiwane efekty.

Oficjalnym dystrybutorem produktów Isostar w Polsce jest firma Novi Dystrybucja. Więcej informacji o marce Isostar, a także cenne porady dietetyczne i treningowe jej ekspertów, znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie isostarpolska.pl oraz fanpage'u facebook.com/isostarpolska, natomiast produkty Isostar możecie wygodnie kupić w internetowym sklepie sklepisostar.pl oraz sieci sklepów sportowych Decathlon i Go Sport.

I

REKLAMA
}