Nowości w ofercie New Level Sport

New Level Sport, dystrybutor najwyższej jakości sprzętu sportowego i fitness, reprezentujący w Polsce m.in. marki Trigger Point Therapy, Hyperice i Let’s Bands, rozszerzył swoją ofertę o nowe produkty.

Trigger Point Therapy to producent najpopularniejszych na świecie rollerów do masażu, wśród których są rollery o różnych wielkościach, kolorach i stopniach twardości, rollery ręczne i rollery do stóp. Marka posiada również kompleksowe zestawy do masażu zawierające rollery i piłki, a także książki i płyty z ćwiczeniami.

Hyperice jest liderem w regeneracji potreningowej, słynący z innowacyjnych produktów o najwyższej jakości i skuteczności działania. W ofercie marki można znaleźć wibracyjne piłki i rollery, rękawy chłodzące, pasy rozgrzewająco-wibracyjne i kremy łagodzące bóle mięśni i stawów.

Let’s Bands to z kolei producent gum do ćwiczeń Miniband i Powerband, wykorzystywanych w treningu sportowym i siłowym, a także w rehabilitacji. Produkty tej marki znane są z niezawodnej wytrzymałości i wszechstronności. Wśród produktów znajdują się m.in. zestawy dopasowane do potrzeb każdego ćwiczącego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

NLS

REKLAMA
}