[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Nowości w ofercie New Level Sport

New Level Sport, dystrybutor najwyższej jakości sprzętu sportowego i fitness, reprezentujący w Polsce m.in. marki Trigger Point Therapy, Hyperice i Let’s Bands, rozszerzył swoją ofertę o nowe produkty.

Trigger Point Therapy to producent najpopularniejszych na świecie rollerów do masażu, wśród których są rollery o różnych wielkościach, kolorach i stopniach twardości, rollery ręczne i rollery do stóp. Marka posiada również kompleksowe zestawy do masażu zawierające rollery i piłki, a także książki i płyty z ćwiczeniami.

Hyperice jest liderem w regeneracji potreningowej, słynący z innowacyjnych produktów o najwyższej jakości i skuteczności działania. W ofercie marki można znaleźć wibracyjne piłki i rollery, rękawy chłodzące, pasy rozgrzewająco-wibracyjne i kremy łagodzące bóle mięśni i stawów.

REKLAMA

Let’s Bands to z kolei producent gum do ćwiczeń Miniband i Powerband, wykorzystywanych w treningu sportowym i siłowym, a także w rehabilitacji. Produkty tej marki znane są z niezawodnej wytrzymałości i wszechstronności. Wśród produktów znajdują się m.in. zestawy dopasowane do potrzeb każdego ćwiczącego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

NLS

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij