Nowy adidas Pulseboost HD: stworzony dla miejskich biegaczy

Najnowszy model adidas Pulseboost HD, zaprojektowany przy współpracy biegaczy z Nowego Jorku, Paryża i Berlina, to technologiczna innowacja, inspirowana energią miasta i miejskiej kultury biegania. Ale premiera Boost HD to dopiero początek...

Nowy adidas Pulseboost HD: stworzony dla miejskich biegaczy
fot. adidas

adidas prezentuje BOOST HD: innowacja w niezmiennie wysokiej klasie technologii Boost. Zaprojektowany, aby uzyskać większą stabilność przy stałym, niezastąpionym zwrocie energii i komforcie.

Będąc bliżej nawierzchni, najnowszy model Pulseboost HD przygotuje Cię na na niespodziewane. Nagłe zatrzymanie lub szybka zmiana kierunku na ruchliwej ulicy miasta nie będzie już stanowić problemu z całkowicie nowym pakietem korzyści dla biegaczy, który oferuje najnowszy model marki adidas.

  • Boost HD został zaprojektowany z myślą o większej stabilności przy najlepszym w swojej klasie komforcie i zwrocie energii.

  • Continental™ Adaptive Traxion to nowa podeszwa z gumy Continental™, opracowana przez sztuczną inteligencję, zapewniająca maksymalną przyczepność i szybką zmianę kierunku na dowolnej powierzchni, suchej lub mokrej.

  • Adapt Knit to nowa elastyczna cholewka, która dopasowuje się do stopy rozciąga się tam, gdzie tego potrzebujesz.

Nowy adidas Pulseboost HD: stworzony dla miejskich biegaczy
fot. adidas

"Bieganie po mieście jest wyjątkowe. Ruch, światła i tłumy nadają treningowi szczególnego charakteru. Chcieliśmy stworzyć coś inspirowanego energią miejskich biegaczy i infrastruktury - mówi Stephan Schneider, senior product manager adidas Running. - W celu stworzenia Pulseboost HD, zastanawialiśmy się nad cechami biegu miejskiego, a mianowicie nad pozycją stóp. Przykładowo biegacze są częściej na przedniej części stopy niż na śródstopiu. Następnie na podstawie obliczeń i co najważniejsze, obserwacji kluczowych biegaczy miejskich, powstał Pulseboost HD. To nie jest produkt stworzony przez adidas, to but stworzony przez miejską kulturę biegania".

Projekt nowego modelu współtworzyli biegacze z Nowego Jorku, Paryża i Berlina, czego rezultatem jest umieszczenie w przedniej części buta współrzędnych geograficznych tych miast.

We współpracy ze Spotify adidas umieścił na języku kod QR, który odsyła do dedykowanej playlisty "Feel the boost". Aby odblokować ekskluzywną listę odtwarzania, wystarczy zeskanować kod za pomocą urządzenia mobilnego i uruchomić Spotify.

Premiera BOOST HD to dopiero początek - adidas przygotowuje się do celebracji kultowej technologii, stanowiącej dziedzictwo i ikonę marki. Już w lipcu cały świat zostanie zaproszony do dzielenia się radością, jaką oferuje uczucie posiadania Boosta na nogach. Więcej dowiesz się na adidas.com/feeltheboost.

AB

REKLAMA
}