[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS!

Nowy model Suunto 9 uwolni Cię od obaw, że Twoja bateria rozładuje się w trakcie treningu lub zawodów! Technologia inteligentnej baterii zapewnia niezwykle długi czas działania źródła zasilania, odpowiedni do wszystkich aktywności z wykorzystaniem GPS.

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS! Nowy sportowy zegarek Suunto 9 z ultrawytrzymałą baterią i długim czasem pracy z GPS

Firma Suunto zaprezentowała dzisiaj nowy model swojego multisportowego zegarka z GPS Suunto 9, wyposażonego w baterię o długim czasie działania (do 120 godzin z GPS) oraz inteligentny system zarządzania energią źródła zasilania z inteligentnymi przypomnieniami. Dzięki temu zegarek działa tak długo, jak to potrzebne. Wyróżniający się również solidnością zegarek Suunto 9 został zaprojektowany z myślą o długich, ciężkich treningach i startach w zawodach. Przed premierą został sprawdzony do granic wytrzymałości w ciągu tysięcy godzin badań w najtrudniejszych warunkach.

Technologia inteligentnej baterii z inteligentnymi przypomnieniami

Trzy fabrycznie zdefiniowane tryby baterii – Wydajność, Wytrzymałość i Ultra – zapewniają od 25 do nawet 120 godzin czasu zapisu z włączonym odbiornikiem GPS. Co więcej, można tworzyć niestandardowe tryby baterii w zależności od potrzeb. Na początku rejestracji prezentowany jest szacunkowy czas dalszego działania baterii w bieżącym trybie. Jeśli to nie wystarczy, można w każdej chwili włączyć inny tryb.

REKLAMA

REKLAMA

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS! Nowy sportowy zegarek Suunto 9 z ultrawytrzymałą baterią i długim czasem pracy z GPS

Poza trybami baterii model Suunto 9 wyświetla inteligentne przypomnienia, które ułatwiają naładowanie baterii do poziomu potrzebnego podczas następnej aktywności. Zegarek korzysta z historii aktywności użytkownika, by przypominać o konieczności pełnego naładowania baterii przed kolejnym treningiem. Jeśli bateria zacznie się rozładowywać w trakcie ćwiczenia, zegarek automatycznie zasugeruje wybranie innego trybu baterii.

Sprawdzony do granic możliwości – tysiące godzin badań w najtrudniejszych warunkach

Model Suunto 9 zaprojektowano i wykonano, aby spełniał potrzeby zawodowych sportowców. Wewnętrzny zespół testowy Suunto wraz ze sportowcami z całego świata sprawdził zegarek do granic możliwości w ciągu tysięcy godzin realnego użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu jest to zaufany towarzysz, z którym śmiało można rzucić się w wir każdej przygody.

REKLAMA

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS! Nowy sportowy zegarek Suunto 9 z ultrawytrzymałą baterią i długim czasem pracy z GPS

„Wytrzymałość i precyzja to najważniejsze cechy tradycji projektowych marki Suunto. Są one wysoko cenione wśród sportowców. Stanowią także jeden z podstawowych powodów, dla których darzą nas oni zaufaniem i wybierają Suunto – powiedział Markus Kemetter, menedżer Linii Produktów Suunto. - W związku z tym poddaliśmy Suunto 9 wielu trudnym próbom. Najpierw w naszym laboratorium badawczym, wystawiając materiały i konstrukcję na działanie różnych czynników i sił. Zegarki zrzucaliśmy z wysokości, zamrażaliśmy je i odmrażaliśmy, musiały pracować w dużej wilgotności i w zanurzeniu. Później nasz wykwalifikowany i sprawdzony zespół testerów terenowych oraz sportowców przez wiele miesięcy korzystał z zegarków podczas treningów i codziennego życia”.

„Kiedy mówimy o narzędziach do treningu i zawodów w sportach outdorowych oraz wytrzymałościowych, pierwszą cechą, która przychodzi na myśl, jest wytrzymałość, ponieważ to właśnie ona pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – osiągnięciu wyznaczonych celów – powiedział Mauricio Méndez Cruz, triatlonista teamu Suunto oraz mistrz świata w zawodach Xterra. - Dla mnie dokładność śledzenia trasy przez odbiornik GPS w trakcie treningu i zawodów stała się nie tylko narzędziem, ale orężem. Zwiększyłem znacznie precyzję, efektywność i pewność ruchów podczas wyścigu – a to umożliwia mi zdobywanie najwyższego miejsca na podium”.

REKLAMA

REKLAMA

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS! Nowy sportowy zegarek Suunto 9 z ultrawytrzymałą baterią i długim czasem pracy z GPS

Technologia Suunto FusedTrack™ zapewnia dokładniejsze śledzenie trasy i dystansu

W czasie bardzo długich biegów żywotność baterii niejednokrotnie jest czynnikiem ograniczającym precyzyjny zapis dystansu i trasy, gdyż odbiornik GPS znacznie obciąża baterię. Wyjątkowy algorytm Suunto FusedTrack™ łączy dane GPS ze wskazaniami czujnika ruchu w celu poprawy dokładności śledzenia trasy i dystansu. To pozwala wydłużyć czas działania baterii poprzez zmniejszenie parametrów pomiaru GPS bez znaczącego spadku dokładności.

Firma Suunto to ekspert w dziedzinie sportu. Model Suunto 9 wyposażony jest w ponad 80 trybów sportowych oraz zapewnia wygodny pomiar tętna dzięki technologii Valencell Inc. Zegarek oferuje pełną nawigację GPS na trasie, godziny wschodu i zachodu słońca, alarm burzowy i wiele innych funkcji doskonale nadających się dla sportowców i entuzjastów przygód w terenie.

REKLAMA

Nowy zegarek Suunto 9: Aż 120 godzin pracy z GPS! Nowy sportowy zegarek Suunto 9 z ultrawytrzymałą baterią i długim czasem pracy z GPS

Podziel się swoją pasją za pomocą aplikacji Suunto app

Model Suunto 9 można sparować z nową aplikacją Suunto app, by śledzić wszystkie treningi i starty, jak też obserwować długoterminowe tendencje, w tym trendy dziennej aktywności i snu. W prosty sposób można udostępniać najlepsze osiągnięcia i łączyć się z innymi członkami społeczności aplikacji.

Połączenie z telefonem komórkowym ułatwia organizowanie codziennych zajęć poprzez wyświetlanie alertów o połączeniach przychodzących, wiadomości i powiadomień na ekranie zegarka. Aplikacja Suunto app jest dostępna w sklepie App Store i Google Play.

Najwyższej jakości materiały i dopracowana konstrukcja stanowią świetne uzupełnienie zalet tego zaprojektowanego i wyprodukowanego w Finlandii zegarka o niezwykłych możliwościach. Bezel (pierścień) oraz przyciski ze stali nierdzewnej, szafirowe szkło krystaliczne oraz solidną obudowę połączono z miękkim i wytrzymałym silikonowym paskiem, który zapewnia komfort noszenia.

Suunto 9 będzie dostępny na rynku od 26 czerwca w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej, a jego sugerowana cena detaliczna wyniesie 2.499 PLN. Więcej informacji o o tym modelu na suunto.com/suunto9.

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij