Odpłyń w biegu z Reebok Floatride!

Reebok FLOATRIDE to prawdziwa rewolucja w kategorii butów biegowych na długie dystanse! Przełomowe obuwie z innowacyjną technologią podeszwy FLOATRIDE, która zapewnia idealną amortyzację oraz sprężystość, a jej regularna struktura komórkowa sprawia, że podczas biegu można niemal… odpłynąć! I to niezależnie od nawierzchni, po której się biegnie.

Reebok FLOATRIDE to innowacyjne buty do biegania, które oferują optymalne połączenie amortyzacji i sprężystości oraz zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju nawierzchni. Asfalt, żwir czy chodnik - Reebok FLOATRIDE sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie. Bezszwowa, niska cholewka ULTRA KNIT z wbudowanymi strefami gwarantuje pełne wparcie, przewiewność, idealne dopasowanie i elastyczność podczas biegu, a przy tym świetnie się prezentuje.

„Reebok FLOATRIDE to jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne buty biegowe. Zastosowana na podeszwie pianka FLOATRIDE sprawia, że but jest lekki, a przez to uniwersalny - świetnie sprawdzi się zarówno na startach, jak i na treningach. Dodatkowo Reebok FLOATRIDE doskonale amortyzują i są dynamiczne. Sprężysta pianka idealnie oddaje energię, która pochodzi z uderzenia stopą o podłoże, ułatwiając pokonywanie kolejnych kilometrów. Dzięki zastosowaniu bezszwowej cholewki ULTRA KNIT buty bardzo łatwo się wkłada, a stopy nie są narażone na otarcia” - mówi Ania Łapińska, ambasadorka marki Reebok, zwyciężczyni wielu biegów długodystansowych, zawodniczka KS Warszawianka, z czasem maratonu 2 godz. 40 min.

Reebok FLOATRIDE dostępne są w wersji damskiej i męskiej. Obuwie można nabyć stacjonarnie tylko w Sklepach dla Biegaczy - Runnersclub.pl oraz online www.runnersclub.pl. Cena: 649 zł.

RF

REKLAMA
}