Oficjalna prezentacja GEL-Kayano 25 w Sklepie Biegacza Powiśle

W 1993 roku Toshikazu Kayano, zainspirowany egzoszkieletem żuka, postawił pierwszy krok na drodze do maksymalnej stabilizacji i niezwykłego komfortu. Po 25 latach ewolucji słynny GEL-Kayano 25 powraca na biegowe ścieżki! Doskonała okazja, by poznać bliżej legendarny model butów ASICS, nadarzy się już 30 czerwca, w sobotnie przedpołudnie, w Sklepie Biegacza Powiśle w Warszawie.

Prezentacja nowego modelu ASICS GEL-Kayano 25

GEL-Kayano od samego początku miał być obuwiem, które łączy w sobie stabilizację i komfort. Po 25 latach ewolucji, która małymi krokami budowała zaufanie biegaczy na całym świecie do kolejnych modeli GEL-Kayano 25, czas na premierę najnowszego wydania butów z tej serii.

Podczas spotkania w Sklepie Biegacza Powiśle przedstawiciele ASICS zaprezentują zebranym nowe technologie FlyteFoam™ Propel oraz FlyteFoam™ Lyte i opowiedzą o tym, dlaczego idea modelu GEL-Kayano 25 jest tak pieczołowicie rozwijana już od ćwierć wieku! Uczestnicy spotkania będą mieć możliwość bezpłatnego sprawdzenia skuteczności tych technologii podczas testów najnowszych GEL-Kayano 25 (należy jednak pamiętać, że liczba rozmiarów będzie ograniczona).

Podczas sobotniej prezentacji każdy biegacz będzie mógł także skorzystać z badania ASICS Motion ID, wykorzystującego innowacyjny system przygotowany przez naukowców z Instytutu Nauki Sportu w Kobe w Japonii, który pomaga odpowiedzieć na pytanie, z którym modelem obuwia biegowego warto zaprzyjaźnić się na dłużej. System, analizując Twój krok biegowy na bieżni, skutecznie podpowiada, jaki model obuwia jest najbardziej dopasowany do biomechaniki Twojej stopy. Badanie, trwające 30 minut, jest całkowicie bezpłatne. Na analizę biegu ASICS Motion ID możesz zapisać się tutaj.

Zwieńczeniem wspólnego spotkania będzie trening prowadzony przez grupę ASICS FrontRunner Poland! Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki i prezenty od ASICS!

Sobotnia prezentacja w Sklepie Biegacza Powiśle przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie rozpocznie się o godzinie 11. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

GK

Zobacz również:
REKLAMA
}