[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Oficjalna prezentacja GEL-Kayano 25 w Sklepie Biegacza Powiśle

W 1993 roku Toshikazu Kayano, zainspirowany egzoszkieletem żuka, postawił pierwszy krok na drodze do maksymalnej stabilizacji i niezwykłego komfortu. Po 25 latach ewolucji słynny GEL-Kayano 25 powraca na biegowe ścieżki! Doskonała okazja, by poznać bliżej legendarny model butów ASICS, nadarzy się już 30 czerwca, w sobotnie przedpołudnie, w Sklepie Biegacza Powiśle w Warszawie.

Prezentacja nowego modelu ASICS GEL-Kayano 25

GEL-Kayano od samego początku miał być obuwiem, które łączy w sobie stabilizację i komfort. Po 25 latach ewolucji, która małymi krokami budowała zaufanie biegaczy na całym świecie do kolejnych modeli GEL-Kayano 25, czas na premierę najnowszego wydania butów z tej serii.

Podczas spotkania w Sklepie Biegacza Powiśle przedstawiciele ASICS zaprezentują zebranym nowe technologie FlyteFoam™ Propel oraz FlyteFoam™ Lyte i opowiedzą o tym, dlaczego idea modelu GEL-Kayano 25 jest tak pieczołowicie rozwijana już od ćwierć wieku! Uczestnicy spotkania będą mieć możliwość bezpłatnego sprawdzenia skuteczności tych technologii podczas testów najnowszych GEL-Kayano 25 (należy jednak pamiętać, że liczba rozmiarów będzie ograniczona).

REKLAMA

Podczas sobotniej prezentacji każdy biegacz będzie mógł także skorzystać z badania ASICS Motion ID, wykorzystującego innowacyjny system przygotowany przez naukowców z Instytutu Nauki Sportu w Kobe w Japonii, który pomaga odpowiedzieć na pytanie, z którym modelem obuwia biegowego warto zaprzyjaźnić się na dłużej. System, analizując Twój krok biegowy na bieżni, skutecznie podpowiada, jaki model obuwia jest najbardziej dopasowany do biomechaniki Twojej stopy. Badanie, trwające 30 minut, jest całkowicie bezpłatne. Na analizę biegu ASICS Motion ID możesz zapisać się tutaj.

Zwieńczeniem wspólnego spotkania będzie trening prowadzony przez grupę ASICS FrontRunner Poland! Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki i prezenty od ASICS!

Sobotnia prezentacja w Sklepie Biegacza Powiśle przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie rozpocznie się o godzinie 11. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

GK

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij