Orlen Warsaw Marathon 2019: Moc wrażeń dla biegaczy w strefie ASICS

ASICS, jako główny partner Orlen Warsaw Marathon 2019, po raz kolejny aktywnie uczestniczy w organizacji Narodowego Święta Biegania. W myśl swojej 70-letniej filozofii japońska firma pragnie poruszyć całą Polskę, udowadniając, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. Od czwartku do niedzieli ekipa ASICS dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć biegaczom niezapomnianych wrażeń.

Strefa ASICS na expo Orlen Warsaw Marathon 2019

Strefa ASICS podczas expo na błoniach Stadionu Narodowego zamieni się w centrum edukacyjno-testowe, którego odwiedzający mogą liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz technologiczne przed niedzielnymi zawodami. Jeden z największych autorytetów biegowych w Polsce, a także wieloletni ambasador ASICS - Jerzy Skarżyński, będzie obecny w strefie od piątku do niedzieli, aby dzielić się z biegaczami swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Przez całe expo w strefie ASICS obecni będą również eksperci firmy: Dariusz Boroń i Paweł Machowski, którzy udzielą uczestnikom imprezy pełnego wsparcia w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu.

Strefa ASICS na expo Orlen Warsaw Marathon 2019

Do dyspozycji biegaczy w strefie ASICS oddane będą również 2 bieżnie mechaniczne, przeznaczone do testowania najnowszych modeli butów, a także specjalistyczne badania biomechaniki stóp - FOOT ID oraz MOTION ID.

Badanie FOOT ID to dokładny, statyczny skan stopy, na podstawie którego powstaje jej wirtualny, trójwymiarowy model, zawierający dokładne pomiary wszystkich jej parametrów, MOTION ID ma natomiast charakter dynamiczny i wykorzystuje supernowoczesne czujniki pomiarowe, montowane na nogach oraz plecach badanego.

Strefa ASICS na expo Orlen Warsaw Marathon 2019

Podobnie jak na najważniejszych imprezach biegowych na świecie, których partnerem jest ASICS, tak na Orlen Warsaw Martaon 2019 koszulki techniczne dostępne w pakietach startowych wykonane zostały z recyklingowanego poliestru. Z okazji imprezy przygotowano również dedykowaną kolekcję tekstyliów, w skład której wchodzą damskie oraz męskie koszulki biegowe, a także bluzy i koszulki bawełniane.

Wzór zaprojektowany na potrzeby tej kolekcji, przedstawiający panoramę Warszawy, jest analogiczny do wzorów obecnych w kolekcjach dedykowanych największym maratonom współorganizowanym przez ASICS w takich miastach, jak Paryż, Tokio, Sztokholm czy Barcelona. Wzór ten jest również spójny ze wzorem obecnym na koszulce technicznej biegu. W tygodniu poprzedzającym zawody kolekcja dostępna będzie w Sklepie Biegacza Powiśle, a od czwartku do niedzieli w strefie ASICS na błoniach Stadionu Narodowego.

Strefa ASICS na expo Orlen Warsaw Marathon 2019

Wizyta w strefie ASICS będzie również doskonałą okazją aby poznać METARIDE™ - najnowocześniejszy but biegowy dostępny w ofercie firmy. But ten poprzez swoją unikalną konstrukcję, zupełnie zmienia definicję efektywności biegu na długim dystansie, dostarczając biegaczom zupełnie nowych wrażeń, a także najwyższy poziom komfortu, umożliwiając „zwycięstwo w długim biegu”. Oprócz testów i możliwości zakupu METARIDE™, na odwiedzających strefę ASICS czeka również konkurs, polegający na przejściu gry zręcznościowej, którego zwycięzca – osoba z najwyższym wynikiem, otrzyma parę butów.  

Strefa ASICS na expo Orlen Warsaw Marathon 2019

Na wszystich, którzy odwiedzą strefę ASICS, czekać będzie jeszcze więcej niespodzianek – darmowa fotobudka, a także możliwość zrobienia spersonalizowanego nadruku na koszulkę. Druga atrakcja wiąże się z aktywacją przewidzianą podczas biegu maratońskiego – na 38 kilometrze trasy stanie Strefa Mantr. Mantra to sentencja, którą każdy biegacz powtarza w myślach, aby zmobilizować się do walki w najtrudniejszych momentach. ASICS wykorzysta zgłoszone przez biegaczy mantry do tego, aby na decydującym odcinku maratonu wesprzeć ich mentalnie oraz werbalnie, a w efekcie „zwyciężyć na długim dystansie”. Podczas EXPO biegacze będą mieli natomiast możliwość zrobienia nadruku na koszulkę ze swoją osobistą mantrą.

Strefa ASICS na błoniach Stadionu Narodowego będzie otwarta w następujących godzinach:

  • czwartek (11 kwietnia): 14-20
  • piątek (12 kwietnia): 10-20
  • sobota (13 kwietnia): 9-20
  • niedziela (14 kwietnia): 8-16

A

REKLAMA
}