PKO Poznań Półmaraton 2019: w pakiecie koszulka i badana 4F

Na 30 dni przed startem 12. PKO Poznań Półmaratonu organizator przedstawił oficjalną koszulkę tegorocznej edycji biegu. Po raz kolejny partnerem technicznym zawodów jest firma 4F. W pakiecie startowym każdego uczestnika znajdzie się również bandana.

Oficjalna koszulka 12. PKO Poznań Półmaratonu

Do 12. PKO Poznań Półmaratonu pozostało tylko 30 dni! To już pewne, że 14 kwietnia na linii startu pojawi się ponad 9 tysięcy zawodników. Na bieg zarejestrować można się nawet w przeddzień zawodów, pod warunkiem, że nie zostanie osiągnięty maksymalny limit zawodników, który w tym roku wynosi  12 tysięcy biegaczy.

4F partnerem technicznym

Od ponad 10 lat marka 4F wspiera polskich i zagranicznych olimpijczyków, ubiera profesjonalnych sportowców, ale jest także dostępna dla szerokiego grona wielbicieli aktywnego trybu życia. Rozwiązania, jakie stosuje w produkcji odzieży, doskonale wpisują się w potrzeby zawodników, bez względu na ich poziom zaawansowania i umiejętności. Reprezentantami marki są zatem sportowcy - czempioni prezentujący swój talent na najbardziej prestiżowych światowych imprezach, jak również sportowcy - debiutanci i pasjonaci. Dlatego po raz kolejny marka 4F została sponsorem technicznym 12. PKO Poznań Półmaratonu.

Techniczna i efektowna koszulka biegacza

Tegoroczny leitmotive to feeria barw, która na białym tle koszulki wygląda świeżo i estetycznie. Odzież zaprojektowana jest z funkcjonalnego, oddychającego materiału, który doskonale odprowadza wilgoć, a płaskie szwy zapewniają komfort i minimalizują wszelkie podrażnienia i otarcia. Uczestnicy 12. PKO Poznań Półmaratonu będą zatem posiadaczami koszulki, która doskonale sprawdza się podczas biegów długodystansowych.

Do pakietu każdego półmaratończyka dołączony zostanie także bandana (której prezentacja już niebawem), wzorem i kolorystyką tożsama z techniczną koszulką 4F. Ta wielofunkcyjna chusta jest symbolicznym elementem wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu stulecia czterech poznańskich uczelni. W ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu można dołączyć także do drużyny klasyfikowanej Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Wciąż możesz pobiec w Poznaniu

Do 31 marca opłata za pakiet startowy wynosi 110 złotych. Do 3 kwietnia każdy zarejestrowany już uczestnik, który nie może wziąć udziału w imprezie, ma możliwość przepisania swojego numeru startowego na innego zawodnika, który numeru jeszcze nie posiada.

12. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Poznania. Sponsorem tytularnym Półmaratonu jest PKO Bank Polski, a sponsorem technicznym marka 4F.

Więcej informacji na stronie halfmarathon.poznan.pl

PP

REKLAMA
}