Pantenol Med: na pomoc podrażnionej słońcem skórze

Twoja skóra dostała w kość podczas treningu w słoneczny dzień? Możesz sobie pomóc piankami z linii  Pantenol Med - to innowacyjne produkty o silnym działaniu regenerującym, które przynoszą szybkie złagodzenie podrażnień skóry po długotrwałej ekspozycji na słońcu lub w solarium oraz po lekkich oparzeniach.

Pantenol Med: na pomoc podraźnionej słońcem skórze Ideepharm
fot. Ideepharm

W serii Pantenol Med znajdziemy:

Pianka do twarzy i ciała regenerująco-łagodząca w sprayu / 150 ml

Pianka do twarzy i ciała regenerująco-łagodząca polecana jest do pielęgnacji skóry narażonej na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Intensywnie nawilża, łagodzi, regeneruje i koi podrażnienia po lekkich oparzeniach oraz wywołane zbyt długą ekspozycją słoneczną lub pobytem w solarium.

Wysokie stężenie D-pantenol (10%) skutecznie nawilża, regeneruje oraz zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia oraz swędzenie wywołane oparzeniami. Ekstrakt z nagietka i alantoina działają silnie łagodząco, regenerująco i wspomagają gojenie mikrourazów, a sok z aloesu skutecznie nawilża przynosząc ulgę podrażnionej skórze.

Cena: 12,50 zł

Pianka do twarzy i ciała odbudowująco-naprawcza / 150 ml

Pianka odbudowująco-naprawcza z wysokim stężeniem D-pantenolu (10%) nawilża i regeneruje skórę oraz wspomaga gojenie otarć naskórka i drobnych skaleczeń. Polecana jest do skóry nadmiernie przesuszonej i podrażnionej, szczególnie po długotrwałej ekspozycji na słońcu lub solarium oraz po lekkich oparzeniach.

Zawarty w tej piance sok z aloesu szybko i długotrwale nawilża skórę, zmniejszając jej szorstkość oraz skutecznie koi i redukuje podrażnienia, a inutec intensywnie nawilża i odbudowuje uszkodzony naskórek. Pianka jest łatwa w aplikacji nawet na bardzo wrażliwe miejsca, a także przyjemnie i delikatnie chłodzi.

Cena: 14,00 zł

Kosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta ideepharm.pl

PM

REKLAMA
}