Pobiegaj z trenerami Wyzwania RW i wygraj buty Saucony!

Chcesz przekonać się, jak biega się z profesjonalnym trenerem? Chcesz wiedzieć, jak na finiszu przygotowań do startu uniknąć fatalnych w skutkach błędów? Chcesz kupić z dużym rabatem, a nawet wygrać buty do biegania Saucony? Weź w sobotę udział we wspólnym treningu z trenerami akcji Wyzwanie RW Półmaraton 2019 we Wrocławiu!

Pobiegaj z trenerami Wyzwania RW i wygraj buty Saucony!

Wybór miasta, do którego zapraszamy na otwarty dla wszystkich i całkowicie darmowy trening z trenerami Wyzwania RW Półmaraton 2019, nie jest przypadkowy. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska uczestnicy tej akcji 15 czerwca wystartują w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie, podsumowując w ten sposób 12-tygodniowe przygotowania według indywidualnych planów zaordynowanych im przez sztab szkoleniowy RW (przy okazji: wciąż jeszcze trwają zapisy do Wyzwania RW Maraton 2019, czyli blisko 4-miesięcznego programu treningów do październikowego 20. PKO Poznań Maratonu).

W najbliższą sobotę, 25 maja, o godz. 16 spotykamy się jednak nie na Stadionie Olimpijskim, gdzie zlokalizowane będą start i meta wrocławskiej "połówki", tylko w stacjonarnym sklepie sieci RunnersClub.pl przy ul. Czystej 2-4 (za CH Renoma). Głównym punktem imprezy będzie wspólny trening z trenerami Runner's World, ale nie zabraknie również wielu innych atrakcji.

Zgarnij baton i zniżki

O motywację do wspólnego biegania uczestnicy muszą postarać się we własnym zakresie, natomiast o moc do biegania zadba tego dnia gospodarz spotkania - każdy na powitanie dostanie od sklepu RunnersClub.pl baton energetyczny. Dla wszystkich sklep będzie miał tego dnia także specjalną, aż 30-procentową zniżkę na buty marki Saucony.

Powalcz o buty Saucony

Ale to nie wszystko, bo uczestnicy wydarzenia będą mogli buty do biegania marki Saucony także wygrać. Do zdobycia w konkursie będzie po 1 parze damskiego i męskiego modelu Ride lub Guide, w zależności od tego, czy zwycięzcy będą potrzebować butów ze wsparciem, czy bez.

Przetestuj swoje stopy

W sobotę będzie można również zapisać się na badanie na Running Station, czyli profesjonalnym urządzeniu służącym do biomechanicznej diagnostyki stóp i układu ruchu. Badanie polega na wielostopniowej analizie statyczno-dynamicznej przeprowadzanej przez specjalistów, która daje obiektywną ocenę typu stopy i pozwala dobrać odpowiednie dla niej buty biegowe.

Pobiegaj z nami nad fosą

Wspólny trening w zacienionych alejkach przy wrocławskiej fosie potrwa około godziny. Nasi trenerzy nie tylko poprowadzą zajęcia biegowe, ale też podzielą się wskazówkami, jak na finiszu przygotowań do zawodów nie popełniać błędów, które mogą pokrzyżować plany i utrudnić realizację założonych celów.

Do zobaczenia w sobotę o godz. 16 w sklepie RunnersClub.pl przy ul. Czystej! Zabierzcie ze sobą biegającą rodzinę, znajomych i przyjaciół!

RW

REKLAMA
}