Poczuj chłód w biegu, dzięki nowej technologii Under Armour

Feel Ice Cold - takim hasłem promuje swoją najnowszą technologię ISO-CHILL marka Under Armour, zapewniając, że dzięki niej treningi starty nawet w najbardziej upalne dni nie będą tak męczące jak dotychczas. Skuteczność nowych materiałów mają gwarantować specjalnie zaprojektowane włókna oraz dodatek dwutlenku tytanu.

Poczuj chłód w biegu, dzięki nowej technologii Under Armour Under Armour
fot. UA

Under Armour nigdy nie zwalnia tempa. Inspirując się wybitnymi atletami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów sportu na całym świecie, marka nieustannie udoskonala
i prezentuje innowacyjne rozwiązania technologiczne. Tym razem również podkręca temperaturę podczas treningu wytrzymałościowego i biegowego, ale rzuca przy tym hasło: weź to na chłodno.

Technologia ISO-CHILL została opracowana przez zespół Under Armour jako odpowiedź
na potrzeby zawodników na różnych poziomach zaawansowania – w tym do nawet najbardziej wymagającego treningu. Specjalnie zaprojektowane włókna ISO-CHILL leżą płasko na skórze i równomiernie rozprowadzają ciepło. Materiał z dodatkiem dwutlenku tytanu pochłania energię promieni UV i szybko odprowadza gorąco z dala od ciała. To niezastąpiony sprzymierzeniec w walce o kolejny rekord, kiedy temperatura i presja rosną, a emocje sięgają zenitu.

"Pierwszy krok do sukcesu to wiara we własne możliwości. Jednak nawet kiedy wychodzisz poza strefę komfortu, dobrze jest mieć wsparcie – w tym produktowe. ISO-CHILL to udowodniony wzrost wydolności i maksymalnego czasu aktywności" - zapewnia marka.

Technologia miała premierę w ramach kategorii running. Na sezon wiosna-lato 2021 globalna marka prezentuje po raz pierwszy nowości zaprojektowane z myślą o treningu, zarówno w domu czy na sali, jak i na świeżym powietrzu. Oferta obejmuje zestawy dla kobiet oraz dla mężczyzn. Ćwiczą już w nich sportowcy związani z Under Armour: mistrzyni taekwondo Jade Jones i gracz rugby Maro Itoje.

Podejmij wyzwanie i dołącz do zespołu Under Armour! Pamiętaj, w tym sezonie hasło brzmi: FEEL ICE COLD. Odzież z kolekcji biegowej oraz treningowej z technologią ISO-CHILL jest dostępna w UA Brand Houses w Warszawie i Krakowie, na stronie internetowej sportstylestory.com oraz w wybranych sklepach sportowych.

UA

REKLAMA
}