Poczuj różnicę - gwarantowany zwrot pieniędzy przez 60 dni!

Kup dowolne obuwie sportowe ASICS i przekonaj się, dlaczego miliony sportowców na całym świecie wybiera japońskiego producenta, z myślą o codziennym treningu. Jeżeli wybrany model nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 60 dni!

Z myślą o satysfakcji klientów, ASICS rozpoczyna kampanię o nazwie „Poczuj różnicę - gwarantowany zwrot pieniędzy przez 60 dni”.

Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać zakupu butów sportowych ASICS, w terminie od 1 września do 31 października 2017 roku w sklepie autoryzowanego partnera. W promocji biorą udział wszystkie modele obuwia (w tym również przecenione), z kolekcji ASICS Performance.

W przypadku niezadowolenia z zakupionego produktu, należy odwiedzić stronę internetową asics-60-days-money-back-guarantee.com, opisując w minimum 15 słowach swoje rozczarowanie. Pieniądze zostaną zwrócone przez ASICS na wskazane przez klienta konto bankowe.

Gwarantowany zwrot pełnej kwoty zakupu przysługuje klientom, którzy po minimum 30 dniach, a maksymalnie 60 dniach od daty zakupu nie są w pełni usatysfakcjonowani z podjętej przez siebie decyzji.

Szczegółowe informacje oraz polski regulamin akcji dostępne są TUTAJ.

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na
asics.pl oraz facebook.com/ASICSPolska.

Nazwa ASICS jest akronimem łacińskiej sentencji “Anima sana in corpore sano”, co oznacza “W zdrowym ciele zdrowy duch". Firma została założona ponad 60 lat temu przez Kihachiro Onitsukę i obecnie jest wiodącym projektantem i producentem butów biegowych a także butów dla innych dyscyplin, odzieży i akcesoriów. Więcej informacji na asics.com.

PR

Zobacz również:
REKLAMA
}