[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój: nowa trasa, nowe atrakcje

Ruszyły zapisy na 5. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój, czyli jedną z najciekawszych imprez organizowanych w polskich górach. W tym roku uczestników zawodów czeka sporo nowości, m.in. zmodyfikowana, jeszcze atrakcyjniejsza trasa.

5. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój fot. materiały organizatora

Piąta edycja Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój to ta sama sprawdzona impreza, co w poprzednich latach, ale z dodatkowymi atrakcjami, które znacząco uatrakcyjnią całe wydarzenie.

Uczestników poprzednich edycji tego półmaratonu nie trzeba przekonywać do ponownego startu w tych zawodach. Tych, którzy jeszcze w Jedlinie-Zdroju nie biegli, informujemy, że na pasjonatów górskiego biegania czeka wyjątkowa trasa o długości 21 km i z sumą podejść niemalże 1000 m, przebiegająca przez najdłuższy tunel kolejowy w Polsce - aż 1600 m podziemnej przygody! Czego jeszcze można się spodziewać w tym roku? Oto szczegóły:

REKLAMA
  • limit miejsc na liście startowej podwyższony został do 750 osób

  • brak losowania miejsc na biegu -– obowiązuje kolejnoœść wpłat do wyczerpania numerów startowych

  • zmieniona trasa półmaratonu, która prowadzi teraz przez górę Borową, na której znajduje się nowo wybudowana wieża widokowa (szczegółowa mapa na traseo.pl/trasa/polmaraton-gorski-jedlina-zdroj)

  • specjalna seria ubrań sportowych z motywem biegu, realizowana i zaprojektowana przez firmę Attiq

  • opcjonalna koszulka techniczna biegu

  • start i meta zostaną usytuowane na stadionie w Jedlinie-Zdrój.

Opłaty startowe:

  • pierwsze 500 miejsc - 50 zł

  • kolejne 250 miejsc - 75 zł

Zapisy zostały uruchomione 1 lutego, a sam bieg odbędzie się w niedzielę, 13 maja. Start zaplanowano na godz. 10:00. Szczegółowy regulamin Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój znajdziecie na oficjalnej stronie biegu. Współorganizatorem tegorocznej edycji biegu jest Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław.

Relacja z 4. Wodociągi Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój:

 

 

JZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij