Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój: nowa trasa, nowe atrakcje

Ruszyły zapisy na 5. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój, czyli jedną z najciekawszych imprez organizowanych w polskich górach. W tym roku uczestników zawodów czeka sporo nowości, m.in. zmodyfikowana, jeszcze atrakcyjniejsza trasa.

5. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój
fot. materiały organizatora

Piąta edycja Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój to ta sama sprawdzona impreza, co w poprzednich latach, ale z dodatkowymi atrakcjami, które znacząco uatrakcyjnią całe wydarzenie.

Uczestników poprzednich edycji tego półmaratonu nie trzeba przekonywać do ponownego startu w tych zawodach. Tych, którzy jeszcze w Jedlinie-Zdroju nie biegli, informujemy, że na pasjonatów górskiego biegania czeka wyjątkowa trasa o długości 21 km i z sumą podejść niemalże 1000 m, przebiegająca przez najdłuższy tunel kolejowy w Polsce - aż 1600 m podziemnej przygody! Czego jeszcze można się spodziewać w tym roku? Oto szczegóły:

  • limit miejsc na liście startowej podwyższony został do 750 osób

  • brak losowania miejsc na biegu -– obowiązuje kolejnoœść wpłat do wyczerpania numerów startowych

  • zmieniona trasa półmaratonu, która prowadzi teraz przez górę Borową, na której znajduje się nowo wybudowana wieża widokowa (szczegółowa mapa na traseo.pl/trasa/polmaraton-gorski-jedlina-zdroj)

  • specjalna seria ubrań sportowych z motywem biegu, realizowana i zaprojektowana przez firmę Attiq

  • opcjonalna koszulka techniczna biegu

  • start i meta zostaną usytuowane na stadionie w Jedlinie-Zdrój.

Opłaty startowe:

  • pierwsze 500 miejsc - 50 zł

  • kolejne 250 miejsc - 75 zł

Zapisy zostały uruchomione 1 lutego, a sam bieg odbędzie się w niedzielę, 13 maja. Start zaplanowano na godz. 10:00. Szczegółowy regulamin Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój znajdziecie na oficjalnej stronie biegu. Współorganizatorem tegorocznej edycji biegu jest Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław.

Relacja z 4. Wodociągi Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój:

 

 

JZ

REKLAMA
}