Polska premiera New Balance 2002R Protection Pack

New Balance zaprezentował swoje nowe, designerskie buty do biegania łączące świat sportu i luksusu - model 2002R "Protection Pack". Pierwsza z trzech wersji kolorystycznych tego modelu jest już dostępna w sprzedaży.

Polska premiera New Balance 2002R Protection Pack New Balance
fot. New Balance

Historia modelu New Balance 2002 zaczyna się już w 2010 roku. Sylwetka tego buta powstała z myślą o połączeniu dwóch odległych światów: sportu i luksusu, tym samym przyciągając do siebie stylowych, biegających biznesmenów. Tak, dzięki niestrudzonej pracy Andrew Nyssena powstały jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, a zarazem luksusowych modeli butów do biegania tamtych czasów. Teraz wracają w niecodziennej formie skrywającej się pod hasłem "Protection Pack".

Nowe trio New Balance 2002R "Protection Pack" to prawdziwy pokaz nieocenionych umiejętności designerów marki. Sportowy styl trzech limitowanych wersji kolorystycznych New Balance 2002R ‘Protection Pack” zdefiniowano w nowy, miejski sposób, łamiąc utarte stereotypy. Odważna forma, efektowne wykończenie i jakość wykonania w całości dają piorunujący efekt, podkreślający dynamikę projektu. Odstające od krawędzi kawałki materiału to nie przypadek, a zamierzony efekt pionierskiej wizji 31-letniego Yue Wu - designera New Balance.

Polska premiera New Balance 2002R Protection Pack New Balance
fot. New Balance

Warstwowa, wieloformatowa cholewka z siateczki, zamszu i skóry o nieregularnej konstrukcji podkreśla kontury zakorzenionego w sportowej elegancji marki klasyka, ubranego w materiały premium. Surowy, wykrojony język z pianki z logo utrzymany jest w lifestylowej konwencji dekonstrukcji, komponując się z całą stylistyką projektu. Wyjątkowa wielowarstwowość nadchodzących New Balance 2002R "Protection Pack" nawiązująca do zmodernizowanej klasyki, zabiera nas do świata wyrafinowanej przyszłości, którą mamy tu i teraz. Całości dopełnia dbająca o komfort użytkowania podeszwa łącząca technologie N-Ergy i ABZORB.

New Balance 2002R "Protection Pack" dostępne będą w trzech wersjach kolorystycznych. Jasnej i ciemnej z subtelnymi barwnymi dodatkami oraz jednej utrzymanej w eleganckiej palecie szarości.

Premiera pierwszej z trzech nadchodzących kolorystyk - New Balance 2002R "Rain Cloud" - odbyła się 16 lutego na nbsklep.pl oraz u wybranych partnerów. Kolejne dwie wersje: jasną "Sea Salt" oraz ciemną "Phantom", zobaczymy w marcu.

NB

Zobacz również:
REKLAMA
}