Pomóż Polsce wygrać wyzwanie Running League!

Ruszyła Salomon Running League – pierwsze międzynarodowe zawody, w których wszyscy biegają maraton dla swojego kraju, jednocześnie wspierając organizacje charytatywne i zdobywając zniżki na zakupy. W którym z 16 krajów uczestniczących w akcji najbardziej uwielbia się biegać? Podejmij wyzwanie i pokaż, że to właśnie Polacy mają bieganie we krwi!

Pomóż Polsce wygrać wyzwanie Running League! Salomon
fot. materiały prasowe

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

To proste! Dołącz do Salomon Running League w aplikacji Strava i podejmij wyzwanie: w ciągu 4 tygodni przebiegnij dystans maratoński. Ukończony bieg na 42,195 km to nie tylko punkty na koncie Twojego kraju, ale także bonus od marki Salomon. Za pośrednictwem aplikacji Strava otrzymasz voucher uprawniający do 20% zniżki na zakupy na stronie salomon.com!

Na tym nie koniec wyzwania!

Nawet jeśli przebiegniesz już łącznie 42,195 km, nie zatrzymuj się! Każdy krok zasila bowiem konto Twojego kraju i pomaga zyskać przewagę nad konkurencją. Co więcej, każdy kraj jest powiązany z organizacją charytatywną, a wszystkie te instytucje rozdzielą między sobą 15000 euro - wysokość wparcia uzależnione będzie od rankingu danego kraju.

Kogo Salomon wspiera w Polsce?

W Polsce beneficjentem akcji będzie Fundacja Zdrowy Ruch, poprzez program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” pomagająca w rozwoju sportowym młodym, zdolnym zawodnikom, którzy z powodów ekonomicznych mają na starcie "pod górkę".

Polacy o środki dla Fundacji będą walczyć ramię w ramię z zawodnikiem Teamu Salomon, najlepszym biegaczem górskim świata 2020 roku Bartłomiejem Przedwojewskim oraz komentatorem sportowym Tomaszem Smokowskim.

Dziel się i motywuj

Na Stravie możesz również dołączyć do Salomon Running Club, gdzie powita Cię Max King, który zadba o Twoją motywację do samego końca wyzwania Running League. Poza tym możesz też dzielić się swoimi biegowymi przygodami, dodając hashtag #salomonrunningleague – dzięki temu organizator wyzwania będzie mógł wyróżnić zwycięskie kraje, udostępniając Twoją ciężką pracę w swoich mediach społecznościowych.

Więcej informacji o wyzwaniu, które potrwa do 13 czerwca, znajdziesz na stronach strava.com/challenges/salomon-running-league oraz salomon.com/pl-pl/strava-salomon-running-league-challenge-2021.

RL

Zobacz również:
REKLAMA
}