Przetestuj nowe buty The North Face na Tatrzańskim Festiwalu Biegowym

Jeśli spędzacie ten weekend na Tatrzańskim Festiwalu Biegowym, odwiedźcie namiot marki The North Face - wszyscy biegacze i biegaczki będą mogli w nim wypożyczyć najnowsze modele butów z serii Vectiv, żeby na własnych nogach przekonać się, jak sprawdzają się w trudnym, górskim terenie.

Przetestuj nowe buty The North Face na Tatrzańskim Festiwalu Biegowym The North Face
fot. The North Face

Już dzisiaj, 23 lipca, wystartował Tatrzański Festiwal Biegowy, w ramach którego odbędą się trzy biegi na różnych dystansach i o różnym poziomie trudności. Najważniejszym punktem programu będzie bez wątpienia Tatra SkyMarathon (40 km/3300 m+), który jest jednocześnie jednym z przystanków Pucharu Świata w biegach górskich World Mountain Running Association.

REKLAMA

Podczas imprezy biegacze oraz biegaczki będą mieli możliwość przetestowania butów z linii Vectiv marki The North Face. To właśnie w modelach z tej kolekcji startują i trenują tacy zawodnicy i zawodniczki jak Pau Capell, Fernanda Maciel, czy reprezentanci Buff The North Face Team Poland.

Buty można testować za darmo, bez wcześniejszych zapisów. Wypożyczalnia zlokalizowana będzie w namiocie The North Face na terenie miasteczka festiwalowego. Do dyspozycji miłośników biegów górskich będą modele:

  • Flight Vectiv z wkładką z włókna węglowego 3D Vectiv, dedykowane profesjonalnym biegaczom

  • Vectiv Infinite, które docenią wszyscy ci, którzy poza dynamiką oczekują od butów także dużej amortyzacji

Poza Tatrzańskim Festiwalem Biegowym testy obuwia z linii The North Face Vectiv umożliwia również Sklep Biegacza w swoich salonach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Bielsko-Białej i Katowicach. Kalendarz testów w sklepach stacjonarnych sieci znaleźć można na stronie testybutow.sklepbiegacza.pl

NF

Zobacz również:
Zespół naukowców z warszawskiej kliniki Sportslab zaproponował nowy wzór na obliczanie jednego z najważniejszych wskaźników stosowanych w sporcie, czyli tętna maksymalnego. Po wielu miesiącach badań i analiz wyniki ich pracy zostały opublikowane na łamach międzynarodowego czasopisma „Frontiers in Physiology”. Czy dzięki ich badaniom uda się precyzyjniej ustalać HRmax dla każdego z nas?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA