Wygraj buty Saucony na otwartym treningu RW przed Poznań Maratonem!

Dwa tygodnie przed 20. PKO Poznań Maratonem, który dla uczestników Arnicreme Wyzwania RW Maraton 2019 będzie jednocześnie finałem 16-tygodniowych przygotowań do startu na królewskim dystansie, zapraszamy wszystkich na otwarty, bezpłatny trening z ekipą Runner's World! Pobiegamy razem i powiemy Wam, co robić, aby w dniu startu być w szczytowej formie. Przy okazji do wygrania będą buty Saucony i pakiety startowe VIP na poznański maraton, a każdy chętny będzie mógł zapisać się na badanie Running Station. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

| Data aktualizacji: 2019-09-28
Wygraj buty do biegania Saucony na otwartym treningu RW przed Poznań Maratonem!
fot. Flamingo Images/shuttertock.com

Uczestnicy Arnicreme Wyzwania RW Maraton 2019 od czerwca szykują się do swojego najlepszego w życiu maratońskiego startu, trenując pod czujnym okiem trenerów Runner's World. Chcemy jednak, aby przynajmniej na finiszu przygotowań do tak trudnego biegu każdy biegacz mógł poczuć, jak to jest trenować z zawodowcami i dowiedzieć się, jak wykorzystać ostatnie dni, by w dniu zawodów stanąć na starcie w najlepszej możliwej formie.

Dlatego w piątek, 4 października, na dwa tygodnie przed 20. PKO Poznań Maratonem, organizujemy otwarty dla wszystkich chętnych, bezpłatny trening z profesjonalnymi trenerami biegania współpracującymi z redakcją Runner's World. Spotykamy się o godzinie 19 w poznańskim sklepie runnersclub.pl przy ul. Piątkowskiej 163. Będzie to znakomita okazja, aby nie tylko wziąć udział w grupowym treningu i wspólnie pobiegać, ale także zadać naszym szkoleniowcom nurtujące Was pytania, przeanalizować swoje dotychczasowe treningi i mądrze zaplanować przedstartowy tapering.

Wygraj buty do biegania Saucony i pakiet startowy VIP

Dodatkowo wspólnie z partnerami akcji Arnicreme Wyzwanie RW Maraton 2019 przygotowujemy dla uczestników treningu wiele dodatkowych atrakcji, które z pewnością ucieszą każdego biegacza.

Do wygrania będą buty do biegania Saucony - model Ride lub Guide (w zależności do tego, czy zwycięzca potrzebuje obuwia ze wsparciem, czy nie), a każdy uczestnik treningu dostanie także 30-procentową zniżkę na cały asortyment produktów tej marki do zrealizowania tego dnia w sklepie runnersclub.pl.

Do zdobycia będą również trzy pakiety startowe VIP na 20. PKO Poznań Maraton. Oprócz startu w imprezie bez wpisowego obejmuje on także między innymi zaproszenie na pasta party w przeddzień zawodów oraz profesjonalny masaż bez czekania w kolejkach i regeneracyjny posiłek w namiocie Runner's World po biegu.

Bezpłatnie zbadaj swoje stopy

Wszyscy uczestnicy treningu będą mogli również zapisać się na darmowe biomechanicznym badaniu diagnostycznym stóp i układu ruchu Running Station on Tour, dające obiektywną ocenę typu stopy, dzięki któremu każdy biegacz może dobrać buty biegowe odpowiednie dla swojego typu stopy. Badanie to polega na wielostopniowej analizie statyczno-dynamicznej przeprowadzanej przez specjalistów runnersclub.pl i Saucony z użyciem profesjonalnego urządzenia niemieckiej firmy Currex GmbH. Sprzęt ten to kompletny system do przeprowadzania badań przy użyciu oprogramowania MotionQuest, posiadający z zintegrowanym systemem wideo do analizy układu kostnego nóg oraz wysokiej jakości elektroniczny skaner optyczny do badania wysklepienia stopy.

O kolejnych szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz facebookowym fanpage'u RW, a tymczasem zachęcamy, byście zarezerwowali w swoich kalendarzach czas w piątkowy wieczór na wspólne przedmaratońskie pobieganie razem z Runner's World!

Do zobaczenia!

RW

REKLAMA
}