PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Dyskomfort przy intensywnym biegu, brak swobody ruchów w fazie relaksu - źle dobrany biustonosz treningowy to zmora wielu kobiet. Marka Reebok zdecydowała się położyć temu kres, tworząc pierwszy, rewolucyjny model PureMove Bra. Po kilku latach testów i badań laboratoryjnych, powstał stanik, który reaguje na intensywność ćwiczeń, zapewniając odpowiednie wsparcie i kontrolę, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Badania konsumenckie wskazują, że aż 1 na 5 kobiet unika aktywności fizycznej ze względu na problem z dobraniem odpowiedniego stanika sportowego. Te niepokojące wyniki zainteresowały Reebok już 3 lata temu, kiedy to marka zdecydowała się na wprowadzenie rewolucyjnej zmiany w zakresie standardów projektowania biustonoszy treningowych dla kobiet. W ten sposób, po 40 latach od pojawienia się pierwszego stanika do ćwiczeń, Reebok prezentuje jedyny w swoim rodzaju biustonosz sportowy wyposażony w innowacyjną technologię Motion Sense.

Podstawą Reebok Motion Sense jest zastosowanie w tkaninie stanika, tzw. płynu zagęszczonego ścinaniem (STR - Shear Thickening Fluids). Jest to specjalny roztwór o żelowej konsystencji, który przy spokojnych ruchach staje się płynny, a przy szybkich, bardziej dynamicznych, twardnieje. Zastosowany w PureMove sprawia, że stanik natychmiast adaptuje się do kształtu piersi oraz reaguje na rodzaj i intensywność ćwiczeń. Podczas wymagającego cardio biustonosz stabilnie podtrzymuje biust, z kolei w fazie wyciszenia, staje się miękki, aby zapewnić maksymalne odprężenie i komfort.

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Model PureMove to efekt kilkuletniej pracy inżynierów marki Reebok oraz naukowców z Uniwersytetu w Delaware (USA). Wspólne badania i testy przyczyniły się do rozwoju biomechaniki wykorzystywanej przy tworzeniu staników. Do tej pory niezbędny zakres wsparcia określały cztery czujniki umieszczone w obszarze klatki piersiowej. Przy projektowaniu PureMove Bra eksperci Reebok i Uniwersytetu w Delaware wykorzystali aż 54 takie czujniki, co pozwoliło im skonstruować stanik z dbałością o najmniejszy szczegół. Wnioski z badań zostały również wykorzystane przy tworzeniu jesienno-zimowej kolekcji biustonoszy sportowych Reebok i będą miały wpływ na projektowanie kolejnych produktów marki.

Oprócz zaawansowanej technologii Motion Sense, PureMove Bra charakteryzują:

  • Przewiewne perforacje: system dziurek w przedniej i tylnej części biustonosza pozwala skórze oddychać, niezależnie od intensywności treningu.

  • Naturalny kształt: specjalnie wymodelowane miseczki oraz bezszwowa konstrukcja, sprawiają, że stanik niczym druga skóra komfortowo przylega do ciał

  • Minimalistyczna konstrukcja: biustonosz składa się z zaledwie siedmiu kawałków materiału, które zapewniają prosty i elegancki wygląd oraz wygodnie dopasowują się do piersi.

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Reebok PureMove będzie dostępny w szerokiej gamie aż 10 rozmiarów: XS, XS+, S, S+, M, M+, L, L+, XL, XL+. To rozwiązanie ma pomóc szczególnie tym kobietom, które w standardowej ofercie rozmiarów nie mogły znaleźć swojego idealnego stanika sportowego.

Do kampanii celebrującej kobiecość oraz rewolucyjną nowość Reebok, zaproszone zostały inspirujące ambasadorki marki: Gal Gadot, Gigi Hadid oraz Nathalie Emmanuel.

Stanik sportowy Reebok PureMove Bra będzie dostępny w sprzedaży na reebok.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Kolekcja biustonoszy sportowych Reebok Hero Bra na sezon jesień-zima 2018 dostępna jest już na reebok.pl.

RB

Zobacz również:
REKLAMA
}