PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Dyskomfort przy intensywnym biegu, brak swobody ruchów w fazie relaksu - źle dobrany biustonosz treningowy to zmora wielu kobiet. Marka Reebok zdecydowała się położyć temu kres, tworząc pierwszy, rewolucyjny model PureMove Bra. Po kilku latach testów i badań laboratoryjnych, powstał stanik, który reaguje na intensywność ćwiczeń, zapewniając odpowiednie wsparcie i kontrolę, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Badania konsumenckie wskazują, że aż 1 na 5 kobiet unika aktywności fizycznej ze względu na problem z dobraniem odpowiedniego stanika sportowego. Te niepokojące wyniki zainteresowały Reebok już 3 lata temu, kiedy to marka zdecydowała się na wprowadzenie rewolucyjnej zmiany w zakresie standardów projektowania biustonoszy treningowych dla kobiet. W ten sposób, po 40 latach od pojawienia się pierwszego stanika do ćwiczeń, Reebok prezentuje jedyny w swoim rodzaju biustonosz sportowy wyposażony w innowacyjną technologię Motion Sense.

REKLAMA

Podstawą Reebok Motion Sense jest zastosowanie w tkaninie stanika, tzw. płynu zagęszczonego ścinaniem (STR - Shear Thickening Fluids). Jest to specjalny roztwór o żelowej konsystencji, który przy spokojnych ruchach staje się płynny, a przy szybkich, bardziej dynamicznych, twardnieje. Zastosowany w PureMove sprawia, że stanik natychmiast adaptuje się do kształtu piersi oraz reaguje na rodzaj i intensywność ćwiczeń. Podczas wymagającego cardio biustonosz stabilnie podtrzymuje biust, z kolei w fazie wyciszenia, staje się miękki, aby zapewnić maksymalne odprężenie i komfort.

REKLAMA

REKLAMA

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Model PureMove to efekt kilkuletniej pracy inżynierów marki Reebok oraz naukowców z Uniwersytetu w Delaware (USA). Wspólne badania i testy przyczyniły się do rozwoju biomechaniki wykorzystywanej przy tworzeniu staników. Do tej pory niezbędny zakres wsparcia określały cztery czujniki umieszczone w obszarze klatki piersiowej. Przy projektowaniu PureMove Bra eksperci Reebok i Uniwersytetu w Delaware wykorzystali aż 54 takie czujniki, co pozwoliło im skonstruować stanik z dbałością o najmniejszy szczegół. Wnioski z badań zostały również wykorzystane przy tworzeniu jesienno-zimowej kolekcji biustonoszy sportowych Reebok i będą miały wpływ na projektowanie kolejnych produktów marki.

Oprócz zaawansowanej technologii Motion Sense, PureMove Bra charakteryzują:

  • Przewiewne perforacje: system dziurek w przedniej i tylnej części biustonosza pozwala skórze oddychać, niezależnie od intensywności treningu.

  • Naturalny kształt: specjalnie wymodelowane miseczki oraz bezszwowa konstrukcja, sprawiają, że stanik niczym druga skóra komfortowo przylega do ciał

  • Minimalistyczna konstrukcja: biustonosz składa się z zaledwie siedmiu kawałków materiału, które zapewniają prosty i elegancki wygląd oraz wygodnie dopasowują się do piersi.

REKLAMA

PureMove Bra: stanik, który ćwiczy razem z Tobą!

Reebok PureMove będzie dostępny w szerokiej gamie aż 10 rozmiarów: XS, XS+, S, S+, M, M+, L, L+, XL, XL+. To rozwiązanie ma pomóc szczególnie tym kobietom, które w standardowej ofercie rozmiarów nie mogły znaleźć swojego idealnego stanika sportowego.

Do kampanii celebrującej kobiecość oraz rewolucyjną nowość Reebok, zaproszone zostały inspirujące ambasadorki marki: Gal Gadot, Gigi Hadid oraz Nathalie Emmanuel.

Stanik sportowy Reebok PureMove Bra będzie dostępny w sprzedaży na reebok.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

Kolekcja biustonoszy sportowych Reebok Hero Bra na sezon jesień-zima 2018 dostępna jest już na reebok.pl.

RB

Zobacz również:
Wbrew pozorom "piątka" to wymagający dystans, więc tylko dobry plan treningowy, uwzględniający bardzo różne jednostki treningowe, pozwoli Ci potem na trasie osiągnąć tempo na miarę Twoich możliwości. Żeby naprawdę szybko pognać do mety biegu na 5 km, musisz się przygotować do startu, realizując każdy trening bardzo poważnie i z poświęceniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA