Qczaj i Żywiec Zdrój zachęcają do zdrowszego stylu życia

Znany trener i motywator Daniel Józek Qczaj został ambasadorem najnowszej kampanii promocyjnej marki Żywiec Zdrój, poświęconej napojom smakowym z nutą owoców Zero cukru. Qczaj, wspólnie z innymi influencerami, będzie zachęcał do zdrowszego stylu życia, przekonując, że każdy może #zacząćodzera.

Qczaj i Żywiec Zdrój zachęcają do zdrowszego stylu życia Żywiec Zdrój
fot. materiały prasowe

1 czerwca wystartowała kampania pod hasłem „Zacznij z dobrą nutą”, promująca nowość w ofercie Żywiec Zdrój – napój Żywiec Zdrój z nutą owoców Zero cukru. Ambasadorem kampanii został trener motywator, znany setkom tysięcy Polek – Daniel Józek Qczaj. W ramach kampanii Qczaj wraz z innymi influencerami pokazują, że każdy może #zacząćodzera.

Zdrowszy styl życia według Qczaja i Żywiec Zdrój

Nowa rzeczywistość i miesiące społecznej kwarantanny spowodowały duży wzrost popularności ćwiczeń w domowym zaciszu. Co więcej, od czerwca na profilach społecznościowych coraz większej ilości znanych i lubianych osób pojawia się hasztag #zacznijodzera. O co chodzi? Influencerzy w ramach kampanii „Zacznij z dobrą nutą” na własnym przykładzie pokazują, że każdy może #zacząćodzera i małymi krokami dążyć do zdrowszego stylu życia.

Zmotywowani przez Qczaja, który wspólnie z Żywiec Zdrój z nutą owoców Zero cukru poprowadził serię wiosennych treningów #inowdomu, na Instagramie przedstawiają swoją wersję ćwiczeń. W kampanię zaangażowali się już między innymi Klaudia Halejcio czy Paulina Krupińska-Karpiel.

 

 

 

 

Jednocześnie zachęcają oni swoich odbiorców do zmiany codziennych nawyków na zdrowsze, jak np. sięganie po Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU, zamiast regularnie słodzonych napojów.

"Jako trener zaobserwowałem, że wiele osób ma problem z piciem wody, próbując zastąpić ją sokami czy napojami z dużą zawartością cukru. Uważam, że Żywiec Zdrój z nutą owoców Zero cukru jest idealnym sposobem, by poczuć smak bez zbędnych kalorii. Jest to dobry sposób, żeby przyzwyczaić się do picia większej ilości płynów i stopniowo przechodzić do picia wody" – podkreśla Qczaj.

Nowość w ofercie produktów niskokalorycznych Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój z nutą owoców Zero cukru to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z orzeźwiającą nutą owoców. Dodatek naturalnych owocowych aromatów zapewnia jej orzeźwiający charakter, którym można się cieszyć bez wyrzutów sumienia – nowe napoje nie zawierają cukru i są produktami bez kalorii. Dostępne są w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Uzupełnienie oferty Żywiec Zdrój o nowy napój to kolejne, po wprowadzeniu produktów niskokalorycznych oraz wariantów z dodatkiem substancji słodzącej z liści stewii, wyjście naprzeciw osobom, które nie chcą rezygnować z produktów o intensywnym, owocowym, orzeźwiającym smaku, a jednocześnie chcą zadbać o siebie, sięgając po produkty bezkaloryczne.

ŻZ

Zobacz również:
REKLAMA
}