Rewolucja Asics, czyli nowy koncept butów do biegania

Bieganie już nigdy nie będzie takie samo. Asics zmienia zasady gry! - zapowiadają przedstawiciele marki przed jutrzejszą światową premierą swego nowego modelu, zapraszając jednocześnie do sklepów w Warszawie i Poznaniu na uroczyste prezentacje tego trzymanego dotąd w ścisłej tajemnicy projektu. Nie zabraknie gwiazd i atrakcji dla każdego.

Już jutro, 28 lutego, japońska marka zaproponuje biegaczom na całym świecie prawdziwą rewolucję, przedstawiając swój nowy koncept butów do biegania. Także w Polsce ASICS zaplanował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego wydarzenia - premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach:

  • Sklep Biegacza, Warszawa Powiśle, godz. 11
  • Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

Punktualnie o godzinie 11 w Sklepie Biegacza na Powiślu światu zostanie przedstawiony nowy koncept butów biegowych. Utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa.

 

 

"Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową - powiedział tajemniczo Daniel Bogacki, PR & Sports Marketing Specialist ASICS Polska. 

Oprócz premiery nowego modelu w Warszawie pojawią się ambasadorzy ASICS, tacy jak Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland oraz gość specjalny.

To nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów - Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty!

Na koniec dnia odbędzie się bieg "Wybiegaj pączka". W którym weźmie udział prawie 150 osób.

Również w poznańskim Świecie Biegacza będzie się sporo działo. Od godz. 11 ekspert ASICS będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID. Dodatkowo każdy, kto tego dnia zgłosi się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon (limit 50 szt.), a tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godz. 18 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

AS

REKLAMA
}