Rozstrzygnięcie konkursu Wygraj stanik sportowy air control DeltaPad

Świetnie zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów stanik do biegania air control DeltaPad 5544 z serii Anita active, który nie tylko skutecznie chroni biust, ale też ułatwia robienie postępów - trzy takie nagrody trafią już wkrótce do laureatek konkursu marki Anita i magazynu Runner's World.

Wygraj topowy stanik sportowy Anita Active Air control DeltaPad! Anita Active
fot. materiały prasowe

air control DeltaPad 5544 to topowy model z kolekcji sportowych staników Anita active, nagrodzony podczas targów ISPO w Monachium złotym medalem. Ma zupełnie unikalną konstrukcję przetestowaną w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas górskich ultramaratonów.

REKLAMA

Jego usztywniane miseczki zostały opatentowane i są wykonane z oddychającej pianki, a dodatkowo mają specjalne otwory, aby skóra podczas treningu była dobrze wentylowana. Wierzchnia warstwa to przewiewna siateczka. Takie połączenie ma wiele zalet – wilgoć jest aktywnie odprowadzana od skóry na zewnątrz, a miseczki dobrze przytrzymują biust i chronią go przed wstrząsami aż do rozmiaru H. Jednocześnie brodawki nie są widoczne, dzięki czemu podczas biegów w gorące dni biustonosz jest chętnie noszony bez koszulki. Dwie warstwy dają też unikalny efekt wizualny.

Miseczki od wewnętrznej strony mają warstwę przyjemnej dla skóry frotte. Pas obwodu jest stabilny, miękko podszyty i oddychający, co zapewnia komfortowy trening. Specjalne ramiączka są miękkie i dobrze amortyzują nacisk, zapobiegając otarciom i odciskom oraz mają specjalny kształt dopasowujący się do anatomii ramion i zapobiegający zsuwaniu się podczas ćwiczeń.

Takie właśnie trzy staniki sportowe były do wygrania w konkursie marki Anita active i magazynu Runner's World. Jury po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń konkursowych zdecydowało, że nagrody powędrują do:

  • Agnieszki Smędy
  • Anny Ziembińskiej
  • Iwony Bachty

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie!

Z laureatkami w sprawie wysyłki nagród będziemy się wkrótce kontaktowali mailowo lub telefonicznie.

RW

Zobacz również:
Stara zasada mówi, że aby szybko biegać, trzeba szybko trenować. Tyle tylko, że w tej zasadzie nie jest powiedziane, ile tego szybkiego trenowania powinno być. Okazuje się, że wystarczy 20%. Jeśli więc ciągle zwiększasz tempo na treningach, by wybiegać życiówkę, to lepiej wciśnij hamulec - może się okazać, że to wolniejsze bieganie na większości treningów da Ci upragniony rekord. Poznaj reguły biegania 80/20, które nawet zawodowym biegaczom pomagają odnosić sukcesy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA