Runner's World SuperBieg coraz bliżej!

Już 9 kwietnia II Półmaratonem Miękinia i II Dziesiątką Miękinia rozpocznie się kolejna edycja cyklu Runner's World SuperBieg! Jeszcze tylko do czwartku można zapisać się do obu tych biegów, płacąc niższą opłatę startową.

Zgodnie z regulaminem II Półmaratonu Miękinia, opłata startowa, która do 30 marca wynosi 50 złotych, na ostatnie 10 dni przed zawodami i w dniu startu wzrośnie do 70 złotych – to jednak wciąż niewiele, biorąc pod uwagę opłaty na wielu innych biegach (zwłaszcza tuż przed startem) oraz ofertę dla zawodników startujących w imprezach firmowanych znakiem Runner's World SuperBieg.

Podobnie rzecz ma się z pozostałymi biegami cyklu RWSB – pamiętajcie o wciąż obowiązujących niższych opłatach na II Półmaraton Zdzieszowice (23 kwietnia), który w tym roku będzie również memoriałem Marcina Lippy, oraz na V Półmaraton Jeleniogórski (1 maja). Identyczny schemat obowiązuje we wszystkich kolejnych górskich biegach cyklu – od półmaratonu w Polanicy-Zdroju (7 maja) począwszy.

Do opłaty startowej organizatorzy jednorazowo doliczają 10 złotych za numer startowy ważny przez cały sezon na wszystkich biegach RWSB. W zamian podczas każdych kolejnych zawodów coś na zawodników czeka - kolejne starty będą premiowane np. biegowymi skarpetkami, workami na buty, czapkami, chustami typu „buff” itp.

Raz wykupiony numer nie zmieni się. Raz wypełnione zgłoszenie obowiązuje przez cały cykl. Warto więc zacząć od Miękini i kontynuować biegową przygodą z RWSB przez cały sezon 2017.

II Półmaraton Miękinia i II Dziesiątka Miękinia, w miejscowości leżącej dosłownie kilka kroków od rozbieganego i wielkiego Wrocławia, wystartują już 9 kwietnia o godz. 11. To idealne miejsce na kameralny wiosenny bieg i mimo wielu innych biegowych propozycji warto ten dzień zarezerwować właśnie na małą Miękinię.

Co czeka na zawodników w pakiecie? Każdy dostanie pamiątkową koszulkę i medal na mecie. Wszyscy chętni dostaną również pamiątkowy imienny dyplom z wynikiem, drukowany w biurze zawodów, a także ciepły regeneracyjny posiłek.

Na wszystkich uczestników biegów w Miękini czeka zabezpieczona trasa, punkty żywieniowe, depozyt, elektroniczny pomiar czasu, nagrody i trofea dla zwycięzców, rywalizacja w kategoriach wiekowych oraz klasyfikacja drużynowa.

Zapisy na II Półmaraton Miękinia i II Dziesiątkę Miękinia oraz więcej szczegółowych informacji na oficjalnej stronie cyklu superbieg.pl

RWSB

REKLAMA
}