Rusza e-wydanie RW! 30% rabatu na nowy numer!

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych decyzji i działań. Ponieważ pandemia koronawirusa oznacza m.in. problemy z dystrybucją prasy papierowej i konieczność ograniczenia wyjść na zakupy, postanowiliśmy w trybie ekspresowym uruchomić cyfrowe wydanie Runner's World. Już teraz, nie wychodząc z domu, możecie nie tylko kupić najnowszy numer (i to z 30-procentową zniżką!), ale także zamówić w dobrej cenie roczną prenumeratę oraz archiwalne numery RW w wersji elektronicznej.

| Data aktualizacji: 2020-03-22
Rusza e-wydanie RW - 30% rabatu na nowy numer! RW

Nie chcemy, by zamknięcie lub ograniczenia w funkcjonowaniu wielu punktów handlowych, w których dotychczas mogliście bez problemu kupić "Runner's World" w papierowej wersji, pozbawiło Was możliwości czytania naszego magazynu. Dlatego w obliczu pandemii koronawirusa zdecydowaliśmy się uruchomić cyfrowe wydanie RW, które można czytać wygodnie na ekranie smartfona, tabletu lub komputera - możecie je kupić już teraz, nie ruszając się na krok z domu, na stronie e.mpp.pl/rw.

30% rabatu na nowy numer w e-wydaniu

Zdając sobie sprawę z niełatwych okoliczności, w jakich znalazł się cały świat i każdy z nas z osobna, zdecydowaliśmy się jednocześnie obniżyć cenę najnowszego, marcowo-kwietniowego numeru RW o 30%. Żeby skorzystać z rabatu, wystarczy jedynie podczas składania zamówienia wprowadzić kod RW30.

Prenumerata i archiwum w dobrej cenie

Na dobry początek na e.mpp.pl/rw oddajemy do Waszej dyspozycji również możliwość zamówienia rocznej prenumeraty w cenie 58 złotych za 6 numerów, czyli z 25-procentowym rabatem, oraz wszystkie wydania RW od 2018 roku w cenie 7,99 zł za numer.

Trafiły się nam trudne czasy i niespodziewane wyzwania, jednak jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z nich obronną ręką, zachowując rozsądek i odpowiedzialność. Bieganie pomoże Wam przetrwać ten okres w dobrej formie i zdrowiu, a lektura RW - zarówno w cyfrowym, jak i papierowym wydaniu - zmotywuje Was do działania, dostarczy pomysłów na treningi i pozwoli przyjemnie spędzić wolne chwile.

Zostańcie w domu, trzymajcie się zdrowo i czytajcie RW!

Zamów najnowszy numer RW z rabatem 30%!

RW

P.S. Na naszej platformie z e-wydaniami znajdziecie również inne tytuły naszego wydawnictwa: lifestylowe "Men's Health" i "Women's Health" oraz motoryzacyjne "auto motor i sport" i "Motocykl".

Zobacz również:
}