SOTI Natural Popcorn Tea: bio ice tea dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież ciężko przekonać do picia wody - przecież nie ma smaku, nie jest kolorowa, nie przyciąga wzroku, niczym nie budzi chęci, żeby się jej napić. Dlatego właśnie powstała SOTI Natural w wersji Popcorn Tea.

SOTI Natural Popcorn Tea: bio ice tea dla dzieci i młodzieży

Parzona prażona kukurydza oraz woda mineralna w wygodnej butelce SOTI Natural Popcorn Tea dostarcza wszystkie minerały z wody, a dodatkowo swoim lekkim, naturalnym smakiem i zapachem zachęci nawet najbardziej upartego nastolatka do spróbowania.

Zdrowe napoje SOTI Natural Popcorn Tea pojawiły się w sklepach w całej Polsce oraz, oczywiście, w kinach sieci Cinema City. W ich składzie nie znajdziemy żadnych słodzików, konserwantów, aromatów, barwników. Produkt nie zawiera cukrów białych, ani żadnych słodzików czy cukrów z owoców – fruktozy. Mimo to smak jest przyjemnie słodkawy, dzięki prażonym ziarnom kukurydzy, które zostały odpowiednio zaparzone, by uzyskać efekt zdrowego napoju bez kalorii, bez cukrów, bez sztucznych dodatków. Po otwarciu mamy zapach prawdziwy, nie wzmacniany przez sztuczne dodatki, który dopełnia doświadczenia i pomaga nam uzupełniać płyny w niestandardowy sposób.

Dodatkowo napój SOTI Natural Popcorn Tea zawiera także antyoksydanty - naturalne substancje, zwalczające szkodliwe wolne rodniki - które m.in. uwalniane są w procesie parzenia. To, czy zostaną uwolnione, zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak starannie chroni swój opatentowany 50-minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości przeciwutleniaczy w butelkowanych herbatach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sotinatural.com.

SN

Zobacz również:
REKLAMA
}