[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

SOTI Natural Popcorn Tea: bio ice tea dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież ciężko przekonać do picia wody - przecież nie ma smaku, nie jest kolorowa, nie przyciąga wzroku, niczym nie budzi chęci, żeby się jej napić. Dlatego właśnie powstała SOTI Natural w wersji Popcorn Tea.

SOTI Natural Popcorn Tea: bio ice tea dla dzieci i młodzieży

Parzona prażona kukurydza oraz woda mineralna w wygodnej butelce SOTI Natural Popcorn Tea dostarcza wszystkie minerały z wody, a dodatkowo swoim lekkim, naturalnym smakiem i zapachem zachęci nawet najbardziej upartego nastolatka do spróbowania.

Zdrowe napoje SOTI Natural Popcorn Tea pojawiły się w sklepach w całej Polsce oraz, oczywiście, w kinach sieci Cinema City. W ich składzie nie znajdziemy żadnych słodzików, konserwantów, aromatów, barwników. Produkt nie zawiera cukrów białych, ani żadnych słodzików czy cukrów z owoców – fruktozy. Mimo to smak jest przyjemnie słodkawy, dzięki prażonym ziarnom kukurydzy, które zostały odpowiednio zaparzone, by uzyskać efekt zdrowego napoju bez kalorii, bez cukrów, bez sztucznych dodatków. Po otwarciu mamy zapach prawdziwy, nie wzmacniany przez sztuczne dodatki, który dopełnia doświadczenia i pomaga nam uzupełniać płyny w niestandardowy sposób.

REKLAMA

Dodatkowo napój SOTI Natural Popcorn Tea zawiera także antyoksydanty - naturalne substancje, zwalczające szkodliwe wolne rodniki - które m.in. uwalniane są w procesie parzenia. To, czy zostaną uwolnione, zależy od procesu parzenia, dlatego firma SOTI Natural tak starannie chroni swój opatentowany 50-minutowy proces parzenia, który gwarantuje zachowanie wysokiej zawartości przeciwutleniaczy w butelkowanych herbatach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sotinatural.com.

SN

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij