Salomon Sense 2020: buty do biegania w każdym terenie

Buty do biegania z wiosenno-letniej kolekcji Salomon Sense to uniwersalne modele, inspirowane obuwiem do biegów ulicznych, ale zapewniające przyczepność w każdym terenie. Dzięki temu równie dobrze sprawdzą się na gładkich jak stół, ale twardych asfaltowych trasach w mieście, jak i wyboistych, ale miękkich ścieżkach w lesie i górach.

Salomon Sense 2020: buty do biegania w każdym terenie Salomon
fot. Salomon

Kolekcja Salomon Sense to seria produktów przeznaczonych do użytkowania w przestrzeni miejskiej oraz do aktywności na świeżym powietrzu. Opracowane zostały do wykorzystania w każdym terenie: miasto, park, las, szlaki górskie. Kolekcja produktów Sense jest adresowana do biegaczy na każdym poziomie - od początkujących do zaawansowanych.

REKLAMA

Salomon Sense Ride 3

To buty odpowiednie dla każdego biegacza - ich konstrukcja daje możliwość używania w każdym terenie, od miasta po góry. Model ten oferuje doskonałą równowagę pomiędzy komfortem typowym dla obuwia do biegów ulicznych i wytrzymałością niezbędną na górskim szlaku. Sense Ride 3, dzięki zastosowaniu w podeszwie środkowej technologii Optivibe, zapewnia o 15% efektywniejszą amortyzację drgań i o 8% skuteczniejsze pochłanianie wstrząsów w porównaniu do technologii zastosowanej w poprzednim modelu tej linii. Pozwala to zmniejszyć zmęczenie mięśni bez negatywnego wpływu na przetoczenie.

Salomon Sense Flow

To propozycja dla biegaczy mieszkających w miastach, którzy chcą od czasu do czasu pobiegać w terenie. Uniwersalna propozycja modelu obuwia, które zapewni wygodę i ochronę podczas wielu aktywności na świeżym powietrzu, ale tez będzie mieć swobodny, miejski styl. Model ten zapewnia idealne dopasowanie i przystosowuje się do naturalnych ruchów stopy. Komfort przypominający chodzenie w skarpetkach, dobra amortyzacja oraz technologia Quicklace, czyli system umożliwiający szybkie, łatwe i pewne zasznurowanie buta, tak aby sznurówki nigdy się nie rozwiązywały ani nie luzowały, dają pewność, że Twoje stopy są naprawdę dobrze chronione podczas każdej aktywności.

Salomon Sense Feel

Mieszkasz w mieście, ale zdarza Ci się biegać w terenie? Ten model to propozycja dla Ciebie. Sens Feel to idealnie dopasowane buty z miękkich materiałów i bez punktów ucisku, pozwalające niemal zapomnieć, że masz je na stopach, a jednocześnie stworzone do biegania po każdej nawierzchni: od dróg, aż po leśne ścieżki. Specjalna podeszwa Contagrip jest wykonana z najbardziej trwałego materiału, a wzór jej bieżnika doskonale sprawdza się na powierzchniach zarówno twardych i gładkich, jak i miękkich i luźnych. Dzięki temu możesz cieszyć się aktywnością, gdziekolwiek zdecydujesz się ruszyć na trening.

SA

Zobacz również:
Wbrew pozorom "piątka" to wymagający dystans, więc tylko dobry plan treningowy, uwzględniający bardzo różne jednostki treningowe, pozwoli Ci potem na trasie osiągnąć tempo na miarę Twoich możliwości. Żeby naprawdę szybko pognać do mety biegu na 5 km, musisz się przygotować do startu, realizując każdy trening bardzo poważnie i z poświęceniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA