Salomon Sense 2020: buty do biegania w każdym terenie

Buty do biegania z wiosenno-letniej kolekcji Salomon Sense to uniwersalne modele, inspirowane obuwiem do biegów ulicznych, ale zapewniające przyczepność w każdym terenie. Dzięki temu równie dobrze sprawdzą się na gładkich jak stół, ale twardych asfaltowych trasach w mieście, jak i wyboistych, ale miękkich ścieżkach w lesie i górach.

Salomon Sense 2020: buty do biegania w każdym terenie Salomon
fot. Salomon

Kolekcja Salomon Sense to seria produktów przeznaczonych do użytkowania w przestrzeni miejskiej oraz do aktywności na świeżym powietrzu. Opracowane zostały do wykorzystania w każdym terenie: miasto, park, las, szlaki górskie. Kolekcja produktów Sense jest adresowana do biegaczy na każdym poziomie - od początkujących do zaawansowanych.

Salomon Sense Ride 3

To buty odpowiednie dla każdego biegacza - ich konstrukcja daje możliwość używania w każdym terenie, od miasta po góry. Model ten oferuje doskonałą równowagę pomiędzy komfortem typowym dla obuwia do biegów ulicznych i wytrzymałością niezbędną na górskim szlaku. Sense Ride 3, dzięki zastosowaniu w podeszwie środkowej technologii Optivibe, zapewnia o 15% efektywniejszą amortyzację drgań i o 8% skuteczniejsze pochłanianie wstrząsów w porównaniu do technologii zastosowanej w poprzednim modelu tej linii. Pozwala to zmniejszyć zmęczenie mięśni bez negatywnego wpływu na przetoczenie.

Salomon Sense Flow

To propozycja dla biegaczy mieszkających w miastach, którzy chcą od czasu do czasu pobiegać w terenie. Uniwersalna propozycja modelu obuwia, które zapewni wygodę i ochronę podczas wielu aktywności na świeżym powietrzu, ale tez będzie mieć swobodny, miejski styl. Model ten zapewnia idealne dopasowanie i przystosowuje się do naturalnych ruchów stopy. Komfort przypominający chodzenie w skarpetkach, dobra amortyzacja oraz technologia Quicklace, czyli system umożliwiający szybkie, łatwe i pewne zasznurowanie buta, tak aby sznurówki nigdy się nie rozwiązywały ani nie luzowały, dają pewność, że Twoje stopy są naprawdę dobrze chronione podczas każdej aktywności.

Salomon Sense Feel

Mieszkasz w mieście, ale zdarza Ci się biegać w terenie? Ten model to propozycja dla Ciebie. Sens Feel to idealnie dopasowane buty z miękkich materiałów i bez punktów ucisku, pozwalające niemal zapomnieć, że masz je na stopach, a jednocześnie stworzone do biegania po każdej nawierzchni: od dróg, aż po leśne ścieżki. Specjalna podeszwa Contagrip jest wykonana z najbardziej trwałego materiału, a wzór jej bieżnika doskonale sprawdza się na powierzchniach zarówno twardych i gładkich, jak i miękkich i luźnych. Dzięki temu możesz cieszyć się aktywnością, gdziekolwiek zdecydujesz się ruszyć na trening.

SA

Zobacz również:
REKLAMA
}