[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Sante Go On: paliwo dla biegacza

Regularne i wyczerpujące treningi, wymagająca dieta, życie dosłownie "w biegu". Jako sportowcy często potrzebujemy szybkiego doładowania energetycznego oraz odbudowania organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Jak natychmiast dostarczyć sobie pożądanych składników? Z pomocą przychodzą produkty Sante Go On oraz Go On Nutrition. Poznajcie energetyczną moc białka!

Santa Go On

Białko to jeden z najważniejszych składników odżywczych w diecie każdej aktywnej osoby. Dzięki niemu organizm regeneruje się po wysiłku i kształtuje naszą sylwetkę.

„Każdy sportowiec ma swoją dietę przedstartową – jedni stawiają na węgle, inni na miks węglowodanów z białkiem. Osobiście nie definiuję swojej diety tak zasadniczo, jem to co lubię. Niezależnie od diety uważam jednak, że po treningu warto sięgnąć po batony lub shake’i proteinowe – to szybkie i przydatne uzupełnienie wykorzystanej energii” – mówi Yared Shegumo, lekkoatleta, maratończyk, specjalista od średnich i długich dystansów.

REKLAMA

Seria Go On firmy Sante to produkty stworzone z wysokiej jakości składników, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz potrzebujących zdrowego doładowania energetycznego. Smaczne i pożywne batony proteinowe to m.in. 20% pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej przyswajalności, inulina – naturalny prebiotyk stymulujący rozwój mikroflory jelit oraz błonnik. Dla osób profesjonalnie uprawiających sport firma Sante przygotowała serię Go On Nutrition. Batony proteinowe zawierają izolaty białek mleka MPI oraz koncentrat białek serwatkowych WPC 80. Można stosować je jako uzupełnienie diety w białko po treningu lub zdrową przekąskę między posiłkami!

SA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij