Sante Go On: paliwo dla biegacza

Regularne i wyczerpujące treningi, wymagająca dieta, życie dosłownie "w biegu". Jako sportowcy często potrzebujemy szybkiego doładowania energetycznego oraz odbudowania organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Jak natychmiast dostarczyć sobie pożądanych składników? Z pomocą przychodzą produkty Sante Go On oraz Go On Nutrition. Poznajcie energetyczną moc białka!

Santa Go On

Białko to jeden z najważniejszych składników odżywczych w diecie każdej aktywnej osoby. Dzięki niemu organizm regeneruje się po wysiłku i kształtuje naszą sylwetkę.

„Każdy sportowiec ma swoją dietę przedstartową – jedni stawiają na węgle, inni na miks węglowodanów z białkiem. Osobiście nie definiuję swojej diety tak zasadniczo, jem to co lubię. Niezależnie od diety uważam jednak, że po treningu warto sięgnąć po batony lub shake’i proteinowe – to szybkie i przydatne uzupełnienie wykorzystanej energii” – mówi Yared Shegumo, lekkoatleta, maratończyk, specjalista od średnich i długich dystansów.

Seria Go On firmy Sante to produkty stworzone z wysokiej jakości składników, przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz potrzebujących zdrowego doładowania energetycznego. Smaczne i pożywne batony proteinowe to m.in. 20% pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej przyswajalności, inulina – naturalny prebiotyk stymulujący rozwój mikroflory jelit oraz błonnik. Dla osób profesjonalnie uprawiających sport firma Sante przygotowała serię Go On Nutrition. Batony proteinowe zawierają izolaty białek mleka MPI oraz koncentrat białek serwatkowych WPC 80. Można stosować je jako uzupełnienie diety w białko po treningu lub zdrową przekąskę między posiłkami!

SA

REKLAMA
}