Słuchawki Creative Outlier Active: wygoda i brzmienie w dobrej cenie

Creative Outlier Active – nowe uniwersalne słuchawki bezprzewodowe, stworzone z udziałem sportowców i testowane na ich uszach, to model, którym warto się zainteresować. Ważą zaledwie 15 gram, pozwalają słuchać muzyki nawet przez 10 godzin i są odporne na pot i wodę, więc mogą stać się wiernym towarzyszem Twoich treningów.

Creative Outlier Active: świetne brzmienie w dobrej cenie
fot. Creative

Creative Outlier Active to eleganckie, bezprzewodowe, słuchawki douszne z technologią Bluetooth 4.1. Starannie opracowane o matowym, czarnym wykończeniu są odporne na pot i posiadają oznaczenie wodoszczelności IPX4. Ważą tylko 15 gram, a przewód łączący słuchawki ma długość 48 cm, jest wyjątkowo miękki, zaprojektowany tak, aby nie obcierał szyi podczas biegania lub chodzenia.

REKLAMA

Wygodny, wbudowany pilot ułatwia sterowanie połączeniami głosowymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyciągania telefonu. Słuchawki wyposażone są w technologię ClearSpeech™, dzięki której wszystkie dźwięki są wyraźne i pozbawione zakłóceń.

Ergonomiczne nakładki w trzech rozmiarach sprawiają, że Creative Outlier Active pozostają na swoim miejscu nawet podczas dynamicznych ruchów. Długi czas pracy baterii wynoszący 10 godzin, wygoda i odpowiednie dopasowanie sprawiają, że muzyka będzie towarzyszyć Ci podczas codziennych wyzwań. 

Firma Creative podjęła ścisłą współpracę z zawodnikami triathlonu. Są to osoby aktywne, wykonujące różnorodne zawody, a także intensywnie trenujące. Pierwszymi słuchawkami, które zdobyły wśród nich ogromne uznanie, były Outlier Sports, kolejnymi są Outlier Air Sports (całkowicie bezprzewodowe). Wreszcie - na podstawie wielu opinii i testów sportowców - powstały uniwersalne Outlier Active.

Słuchawki testowane są przez międzynarodową grupę sportową Triangle Sport i wykorzystywane przez wielu sportowców - wybrała je między innymi do treningów Ewa Komander, mistrzyni Polski w triathlonie Ironman 70.3 z 2018 roku .

Słuchawki Outlier Active dostępne są na rynku polskim w sieci sklepów RTVEuroAGD w cenie 129,99 zł.

CO

Zobacz również:
Stara zasada mówi, że aby szybko biegać, trzeba szybko trenować. Tyle tylko, że w tej zasadzie nie jest powiedziane, ile tego szybkiego trenowania powinno być. Okazuje się, że wystarczy 20%. Jeśli więc ciągle zwiększasz tempo na treningach, by wybiegać życiówkę, to lepiej wciśnij hamulec - może się okazać, że to wolniejsze bieganie na większości treningów da Ci upragniony rekord. Poznaj reguły biegania 80/20, które nawet zawodowym biegaczom pomagają odnosić sukcesy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA