SolarBOOST: nowa jakość biegania od adidas Running

Nowy model adidas Running to propozycja dla tych, którzy oczekują najlepszych osiągnięć, komfortu oraz energii zwrotnej podczas biegu. SolarBOOST, czyli ultra lekki but o świetnej amortyzacji, stworzony przy użyciu najnowszych technologii.

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running adidas
fot. adidas

Wykorzystanie zupełnie nowej, przełomowej technologii w adidas SolarBOOST to zdecydowanie rewolucyjny moment dla wszystkich biegaczy. But zainspirowany technologią NASA oraz stworzony z myślą o czystej funkcjonalności. Dzięki fenomenalnym rozwiązaniom technologicznym – opartym m.in na idealnym dopasowaniu ułożenia włókien, w rezultacie otrzymujemy najwyższej jakości produkt o wysokim komforcie, idealnym dopasowaniu, a także o odpowiednim wsparciu.

Każdy element SolarBOOST zostały precyzyjnie przemyślany, dopracowany i przetestowany w laboratoriach adidas. Ważący jedyne 295 g (czyli aż 15 g lżejszy od ostatniego modelu EnergyBOOST!) odzwierciedla znaczną redukcję masy produktu, a jednocześnie zapewnia tą samą doskonałą amortyzację, a także powrót energii.

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running adidas
fot. adidas

SolarBOOST to szereg innowacyjnych zastosowań oraz rozwiązań. Testowany przez społeczność adidas Runners w kluczowych miastach na całym świecie, w szerokim zakresie temperatur i warunków, lekki i wytrzymały model oferuje najbardziej przełomowe innowacje adidas, w tym:

  • Dopracowana osłona FIT COUNTER: wspierająca, lekka konstrukcja pięty pozwala na swobodne ruchy ścięgna achillesa i sprawia, że but jest szerszy i lepiej dopasowuje się do stopy.

  • Podeszwa BOOST: bardzo sprężysta podeszwa środkowa składa się w 85% z pianki BOOST i zapewnia wyjątkowo lekką amortyzację, która dodaje biegaczom energii od momentu oderwania stopy od podłoża.

  • ENERGY RAIL: udoskonalona, lekka i symetryczna konstrukcja, która w połączeniu z boost wspiera stabilizację.

  • Optymalna konstrukcja STRECHWEB: doskonale przyczepna, gumowa podeszwa zewnętrzna dostosowuje się do każdego uderzenia stopy o podłoże, współgrając z pianką boost, by zapewnić płynność i elastyczność każdego kroku.

  • Nowy sposób rozmieszczenia włókien: przełomowa technologia wykorzystuje dane z systemu aramis, by precyzyjnie rozłożyć włókna z zawartością materiału parley i zapewnić wsparcie w śródstopiu.

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running adidas
fot. adidas

Marka adidas po raz kolejny wyposaża biegaczy w sprzęt najwyższej jakości oraz o najlepszej technologii, co przekłada się nie tylko na budowanie zaufania do jej produktów, ale przede wszystkim wpływa na pewność siebie każdego biegacza. Kampania adidas SolarBOOST Run to Rise to swego rodzaju hołd i celebracja energii, pewności siebie i zaufania, które daje ludziom bieganie.

Pierwsze modele adidas Running SolarBOOST są już dostępne w sklepach specjalistycznych oraz za pośrednictwem strony adidas.pl/solar.

SB

REKLAMA
}