[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

SolarBOOST: nowa jakość biegania od adidas Running

Nowy model adidas Running to propozycja dla tych, którzy oczekują najlepszych osiągnięć, komfortu oraz energii zwrotnej podczas biegu. SolarBOOST, czyli ultra lekki but o świetnej amortyzacji, stworzony przy użyciu najnowszych technologii.

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running fot. adidas

Wykorzystanie zupełnie nowej, przełomowej technologii w adidas SolarBOOST to zdecydowanie rewolucyjny moment dla wszystkich biegaczy. But zainspirowany technologią NASA oraz stworzony z myślą o czystej funkcjonalności. Dzięki fenomenalnym rozwiązaniom technologicznym – opartym m.in na idealnym dopasowaniu ułożenia włókien, w rezultacie otrzymujemy najwyższej jakości produkt o wysokim komforcie, idealnym dopasowaniu, a także o odpowiednim wsparciu.

Każdy element SolarBOOST zostały precyzyjnie przemyślany, dopracowany i przetestowany w laboratoriach adidas. Ważący jedyne 295 g (czyli aż 15 g lżejszy od ostatniego modelu EnergyBOOST!) odzwierciedla znaczną redukcję masy produktu, a jednocześnie zapewnia tą samą doskonałą amortyzację, a także powrót energii.

REKLAMA

REKLAMA

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running fot. adidas

SolarBOOST to szereg innowacyjnych zastosowań oraz rozwiązań. Testowany przez społeczność adidas Runners w kluczowych miastach na całym świecie, w szerokim zakresie temperatur i warunków, lekki i wytrzymały model oferuje najbardziej przełomowe innowacje adidas, w tym:

  • Dopracowana osłona FIT COUNTER: wspierająca, lekka konstrukcja pięty pozwala na swobodne ruchy ścięgna achillesa i sprawia, że but jest szerszy i lepiej dopasowuje się do stopy.

  • Podeszwa BOOST: bardzo sprężysta podeszwa środkowa składa się w 85% z pianki BOOST i zapewnia wyjątkowo lekką amortyzację, która dodaje biegaczom energii od momentu oderwania stopy od podłoża.

  • ENERGY RAIL: udoskonalona, lekka i symetryczna konstrukcja, która w połączeniu z boost wspiera stabilizację.

  • Optymalna konstrukcja STRECHWEB: doskonale przyczepna, gumowa podeszwa zewnętrzna dostosowuje się do każdego uderzenia stopy o podłoże, współgrając z pianką boost, by zapewnić płynność i elastyczność każdego kroku.

  • Nowy sposób rozmieszczenia włókien: przełomowa technologia wykorzystuje dane z systemu aramis, by precyzyjnie rozłożyć włókna z zawartością materiału parley i zapewnić wsparcie w śródstopiu.

REKLAMA

adidas SolarBOOST - nowa jakość biegania od adidas Running fot. adidas

Marka adidas po raz kolejny wyposaża biegaczy w sprzęt najwyższej jakości oraz o najlepszej technologii, co przekłada się nie tylko na budowanie zaufania do jej produktów, ale przede wszystkim wpływa na pewność siebie każdego biegacza. Kampania adidas SolarBOOST Run to Rise to swego rodzaju hołd i celebracja energii, pewności siebie i zaufania, które daje ludziom bieganie.

Pierwsze modele adidas Running SolarBOOST są już dostępne w sklepach specjalistycznych oraz za pośrednictwem strony adidas.pl/solar.

SB

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij