Spotkaj się z Runner's World na expo przed 20. Poznań Maratonem!

Już tradycyjnie mocna ekipa Runner's World będzie aktywnie uczestniczyć w Poznań Maratonie! Na terenie miasteczka biegowego stanie nasz namiot, a w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich w  nasze stoisko na Poznań Sport Expo 2019, gdzie przewidzianych jest sporo atrakcji dla wszystkich odwiedzających.

Targi Poznań Sport Expo, które rozpoczną się już w piątek o godzinie 10 i będą trwać do niedzieli do godziny 16 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to impreza nie tylko handlowa, ale również służąca propagowaniu aktywności fizycznej. Dlatego nas - niezmordowanych popularyzatorów biegania - oczywiśćie nie może na niej zabraknąć.

Na naszym stoisku będziecie mogli spotkać się z redaktorami i innymi członkami zespołu Runner's World. Będziecie między innymi mogli zrobić sobie "zdjęcie na okładkę RW", dostaniecie bezpłatny egzemplarz naszego magazynu oraz próbki kremu dla biegaczy Arnicreme - partnera akcji Arnicreme Wyzwanie RW Maraton 2019, która będzie miała swój finał właśnie podczas 20. Poznań Maratonu.

Zapraszamy również do odwiedzin namiotu Runner's World na terenie miasteczka biegowego 20. Poznań Maratonu. Tam również będziecie mogli spotkać naszych ludzi i wziąć udział w ciekawych wydarzeniach, o których poinformujemy już wkrótce.

RW

REKLAMA
}