Startuje rekrutacja do ASICS FRONTRUNNER!

Projekt ASICS FrontRunner to międzynarodowa społeczność, skupiająca biegaczy o różnym stopniu zaawansowania, wywodzących się z różnych dziedzin i dystansów. Jeśli bieganie jest nieodłącznym elementem Twojego życia, weź udział w rekrutacji. Aplikacje można wysyłać do 31 stycznia.

ASICS FRONTRUNNER, rekrutacja ASICS FRONTRUNNER materiały prasowe
Dołącz do wielkiej rodziny Asics / fot. materiały prasowe

ASICS Polska od dwóch lat dumnie tworzy społeczność biegową, liczącą już ponad 40 osób. W naszych szeregach nie brakuje czołowych i najbardziej perspektywicznych polskich biegaczy, ale są wśród nas również Ci, którzy dopiero zapisują swoje biegowe CV.

Twoje osobiste rekordy i biegowe doświadczenia są dla nas ważne, ale nie są priorytetem. Ponownie, nie stawiamy limitu czasu, który trzeba złamać, ani ilości kilometrów, które musisz wybiegać! Poszukujemy osób, dla których każdy trening to wydarzenie, a uśmiech przyprawia biegową radość po każdym pokonanym kilometrze!

3 stycznia za pośrednictwem platformy www.asics.pl/frontrunner startuje rekrutacja nowych zawodników do projektu ASICS FrontRunner. Wypełnij ankietę i w kilku słowach udowodnij, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszej biegowej rodziny! Każdy z nowych FrontRunnerów będzie mógł liczyć na pełny zestaw sprzętu od firmy ASICS, darmowe pakiety na wybrane imprezy i wiele innych benefitów!

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia. Nie zwlekaj dłużej i przekonaj się sam, jak interpretujemy akronim ASICS: „Anima Sana In Corpore Sano” – w zdrowym ciele, zdrowy duch!

materiały prasowe

REKLAMA
}