The Climb Ultra Trail 2021: ultra kalendarz dla biegaczy!

12 biegów górskich. 12 zapierających dech miejscówek. 12 najwyższej jakości fotografii. W 2021 roku możesz odmierzać czas kolejnymi kilometrami na najciekawszych polskich biegach górskich z równie pięknym, co użytecznym kalendarzem The Climb Ultra Trail.

The Climb Ultra Trail 20201: ultra kalendarz dla biegaczy! The Climb Ultra Trail 2021
fot. The Climb Ultra Trail 2021

Tylko kultowe biegi i tylko ikoniczne widoki – od Bieszczad, przez Tatry i Beskid Śląski, po Karkonosze. Kalendarz ścienny The Climb Ultra Trail 2021 to całoroczna dawka motywacji i przeżyć, która bez zbędnych skoków tętna i porzucania wytyczonych ścieżek, poprowadzi Cię trasami najbardziej epickich ultramaratonów w w polskich górach.

"Szanujemy Twój wysiłek i Twoje wspomnienia. Dlatego choć niełatwo oddać charakter całego biegu za pomocą jednego ujęcia, podjęliśmy to wyzwanie, tworząc kalendarz Ultra Trail na rok 2021. Ultra doznania zapewni format A2, który na rynku kalendarzy o tematyce sportowej stanowi prawdziwy rarytas, a wydruk na grubym papierze sprawi, że będzie on równie wytrzymały, jak Ty w szczycie formy" - zapewniają bracia Kuba, Kacper i Marcel Gawczyńscy, autorzy tego kalendarza i pasjonaci biegania, gór, dobrego designu i fotografii.

The Climb Ultra Trail 20201: ultra kalendarz dla biegaczy! The Climb Ultra Trail 2021
fot. The Climb Ultra Trail 2021

Kalendarz wydrukowany został na grubym, kredowym papierze o gramaturze 250 g, z terminarzem wybranych biegów i kluczowymi informacjami na ich temat. Na każdej stronie znajdziesz przejrzyście przedstawione informacje o terminach biegów, miejscach ich rozgrywania, dostępnych dystansach, przewyższeniach i najbardziej charakterystycznych punktach tras.

Brak motywacji? Fizyczny dołek? A może utrudniająca realizowanie planów treningowych kontuzja? Kalendarz Ultra Trail 2021 dzięki starannie wyselekcjonowanym ujęciom skutecznie przypomni, po co te wszystkie wyrzeczenia – zarówno kiedy pracujesz w biurze, jak i kiedy chillujesz na kanapie.

The Climb Ultra Trail 20201: ultra kalendarz dla biegaczy! The Climb Ultra Trail 2021
fot. The Climb Ultra Trail 2021

"Nigdy nie trać z oczu swojego kolejnego celu. Niech rytm w nadchodzącym roku nadaje buzująca adrenalina, przesuwanie własnych granic i rześkie, górskie powietrze - piszą twórcy kalendarza. - Wiemy, że znasz swój harmonogram startów na pamięć. Wiemy też, że pewne rzeczy dla lepszego efektu warto sobie zwizualizować, a skreślanie kolejnych dni w kalendarzu to niezła frajda".

Kalendarz The Climb Ultra Trail 2021 możecie zamówić w cenie 65 złotych na stronie ultratrail.theclimb.pl. Jednym z patronów tego wyjątkowego wydawnictwa jest magazyn Runner's World.

RW

Zobacz również:
REKLAMA
}