The North Face Vectiv - nowa jakość na szlaku

Przed rokiem The North Face wprowadził na rynek nową serię butów trailowych Vectiv. Teraz firma wypuszcza trzy nowe modele z tej rodziny, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i preferencji biegaczy.

The North Face Vectiv - nowa jakość na szlaku The North Face
The North Face Enduris II

Linia butów trailowych Vectiv ujrzała światło dzienne w 2021 roku. Zespół specjalistów marki wraz ze sportowcami długo pracował nad linią butów, które pomogą w walce o nowe rekordy. Już pierwsze testy wykazały, że szereg zastosowanych w butach technologii przyniesie korzyści biegaczom. Flagowy model, czyli The North Face Flight Vectiv, przyczynił się do ustanowienia rekordów przez takich biegaczy, jak Dylan Bowman i Kaytlyn Gerbin.

Ta przełomowa technologia powróciła w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest inaczej dostosowany do preferencji sportowców:

  • Flight Vectiv
  • Vectiv Infinite
  • Vectiv Enduris II

Flight Vectiv to najbardziej responsywne buty od The North Face. Zastosowano w nich ultralekką i elastyczną cholewkę wykonaną z tkaniny Matryx z kevlarowymi oraz poliamidowymi wzmocnieniami. Podeszwa Surface CTRL gwarantuje doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax pod stopą zapewnia stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp. Ten model świetnie sprawdzi się na zróżnicowanej nawierzchni.

Vectiv Infinite również powraca w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie, zapewniając idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, aby poradzić sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax 3D napędza, gwarantując dobre wybicie, a w pełni wytrzymała cholewka Matryx wykonana z połączenia kevlaru i poliamidu sprosta nawet najbardziej wymagającym górskim szlakom.

Wreszcie nowy Vectiv Enduris II to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, Enduris II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

Wszystkie modele są dopasowane do damskiej i męskiej budowy stopy, oferując sportowcom maksymalne wsparcie na szlaku zarówno podczas interwałów, jak i długich wybiegań.

Nowe buty z rodziny Vectiv można już kupić na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face.

NF

REKLAMA
}