Triumph 19: najlepiej amortyzowane buty treningowe Saucony

Najnowsza, dziewiętnasta już edycja modelu Triumph to but biegowy z największą amortyzacją w ofercie marki Saucony. Wszystko w nim sprawia, że każdego dnia jest się gotowym na więcej i więcej biegania, a po treningu możesz w nich ruszyć na spotkanie ze znajomymi.

Triumph 19: najlepiej amortyzowane buty treningowe Saucony Saucony
fot. materiały prasowe

Dzięki wykorzystaniu technologii FORMIT, wierzch buta otula i dopasowuje się do każdej stopy niczym skarpetka, dając poczucie pełnego komfortu. Cholewka, wykonana z trwałej, pojedynczej siateczki, zapewnia lepszą oddychalność przy mniejszej wadze.

Techniczne parametry tego modelu również wywołują entuzjazm. Wyjątkowo miękka podeszwa środkowa PWRRUN+ zapewnia niespotykaną wcześniej amortyzację i poczucie lekkości nawet po przebiegnięciu wielu kilometrów. Ta lekkość oraz trwała podeszwa zewnętrzna XT-900 sprawią, że dasz się tym butom ponieść w nieznane.

Z kolei dzięki zamszowym elementom zdobiącym wierzch buta, można bez większego problemu ruszyć z treningu wprost na spotkanie ze znajomymi. Poza niezaprzeczalnymi walorami designerskimi, model ten posiada jeszcze jedną ważną cechę - jego ślad węglowy został zmniejszony dzięki wykorzystaniu w produkcji materiałów z recyklingu.

Model Saucony Triumph 19 dostępny jest w wersji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Sugerowana cena detaliczna: 699 złotych, runexpert.pl

ST

Zobacz również:
REKLAMA
}