Tupperware Multi Rozdrabniacz: patent na szybki posiłek

Multi Rozdrabniacz, czyli ręczny robot kuchenny Tupperware, to produkt idealny do przygotowania koktajli, sosów, dipów, majonezu czy zupek i kaszek dla dzieci, a przede wszystkim do cięcia miękkich i półtwardych produktów spożywczych bez użycia prądu.

Multi Rozdrabniacz składa się z 6 części: pojemnika, ostrza, nakładki przedłużającej, mieszadła oraz górnej i dolnej pokrywy. Pojemnik Multi Rozdrabniacza ma pojemność dwukrotnie większą od Rozdrabniacza. Średnica pojemnika jest taka sama i pasuje do pokrywy z mechanizmem napędzającym. Skala na pojemniku co 50 ml pozwala na łatwe i precyzyjne uzupełnianie składników. Wyraźnie zaznaczony poziom 400 ml wskazuje maksymalne wypełnienie pojemnika płynami. To optymalna pojemność, by dokładnie wymieszać i rozdrobnić składniki bez rozlewania. Mieszadło pozwala na przygotowanie potraw wymagających dokładnego połączenia składników. Im szybciej i dłużej pociągasz za sznurek, tym uzyskujesz większe rozdrobnienie lub lepsze wymieszanie.

REKLAMA

MR

Zobacz również:
Doskonale wiesz, że ćwiczenia siłowe pomagają zmaksymalizować efekty Twoich treningów biegowych, a do tego redukują ryzyko kontuzji i pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Możesz jednak nie wiedzieć, na którymi z ponad 650 mięśni swojego ciała powinni w pierwszej kolejności pracować biegacze. Ale od tego masz nas i nasz trzyczęściowy poradnik treningu siłowego dla biegaczy. W tej części znajdziesz ćwiczenia, którymi wzmocnisz kluczowe partie mięśniowe swoich nóg od kolan w dół.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA