UA HOVR Mega 2 Clone: dopasowane 1:1 do każdego biegacza

Under Armour wprowadza do sprzedaży model UA HOVR Mega 2 Clone z większą ilością pianki UA HOVR i technologią dopasowania górnej części buta. Nowość UA to propozycja dla biegaczy, którzy potrzebują elastyczności, amortyzacji i wielofunkcyjności.

UA HOVR Mega 2 Clone: dopasowane 1:1 do każdego biegacza UA
fot. materiały prasowe

Jak zapewnia producent, UA HOVR Mega 2 Clone, najnowszy model butów do biegania z metką UA HOVR, oferuje maksymalną amortyzację, zapewniając w ten sposób doskonały komfort. Amortyzacja w UA HOVR Mega 2 Clone przeznaczona jest dla biegacza, który chce uzyskać najlepszą ochronę w czasie treningów.

Zaprojektowany w celu zapewnienia uczucia zerowej grawitacji i wyjątkowej sprężystości model HOVR Mega 2 Clone posiada podeszwę środkową HOVR oraz szerokie mankiety w pięcie i przodostopiu, które gwarantują uczucie miękkości. Przejście z pięty na palce jest niewiarygodnie gładkie, dzięki podeszwie zewnętrznej z pianki UA HOVR w strefach nacisku śródstopia i przodostopia. Efekt? Miękkie i sprężyste, a jednocześnie responsywne funkcjonowanie. Pianka UA HOVR, otoczona dynamicznym materiałem Energy Web, chroni przed uderzeniami i zapewnia płynne, stabilne ruchy. 

UA HOVR Mega 2 Clone: dopasowane 1:1 do każdego biegacza UA
fot. materiały prasowe

Te buty dopasowują się do Twojej stopy w każdym momencie wykonywania ruchu. Do tego możesz podłączyć swoje buty do aplikacji UA MapMyRun, aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu w czasie rzeczywistym na podstawie kadencji, tempa i kroku. Wbudowany czujnik na bieżąco śledzi, analizuje i przechowuje szczegółowe statystyki biegu, informując Cię o tym, jak możesz poprawić swoją wydajność.

Buty do biegania UA HOVR Mega 2 Clone są do kupienia na stronie sportstylestory.com, w UA Brand Houses w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Krakowie oraz w wybranych sklepach sportowych.

MC

Zobacz również:
REKLAMA
}