Under Armour rzuca wyzwanie: w 30 dni wykręć życiówkę na 1 milę

Under Armour Under Armour, doceniając fizyczne i psychiczne korzyści płynące z biegania, rzuca biegaczom nietypowe wyzwanie, polegające na osiągnięciu najlepszego osobistego wyniku w biegu na 1 milę w 30 dni. UA oddaje w ten sposób swoisty hołd znanemu na całym świecie wydarzeniu – biegowi na jedną milę, a jednocześnie w ramach wyzwania UA All Out Mile marka pomaga biegaczom na całym świecie dać z siebie wszystko.

Under Armour - Pokonaj Milę UA
fot. UA

Under Armour All Out Mile to wyzwanie sportowe. Cel? Poprawić swój czas na jedną milę
(1609 metrów), dzięki planom treningowym i wskazówkom wideo dostarczonym przez profesjonalnych sportowców, trenerów i ekspertów UA w dziedzinie "human performance".

Rozpocznij od rejestracji. Następnie możesz śledzić wszystkie swoje biegi poprzez połączenie swojego konta UA MapMyRun z FitRankings. Ustaw swoją milę porównawczą i trenuj od 30 sierpnia do 30 września, korzystając z tygodniowych planów treningowych. W czasie trwania wyzwania UA All Out Mile zrób wszystko, aby pobić swój osobisty rekord – masz czas od 1 do 11 października.

Po ukończeniu UA All Out Mile (możesz spróbować więcej niż raz) Twoje wyniki zostaną automatycznie pobrane z UA MapMyRun i pojawią się na tablicy liderów FitRankings. Sprawdź, jak wypadasz na tle uczestników z całego świata!

Od inspiracji do wysiłku – UA All Out Mile zapewnia motywację, doświadczenie trenerów
i ćwiczenia, abyś mógł osiągnąć swój osobisty rekord w biegu na 1 milę. Do UA All Out Mile możesz dołączyć już dziś, rejestrując się na stronie uaalloutmilepl.com. Zapisy trwają do 30 września 2021 r.

RW

REKLAMA
}