[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

White Noise: nowa kolekcja Saucony dla biegaczy i pasjonatów fitnessu

Marka Saucony przedstawia nową kolekcję dla wszystkich entuzjastów sportu - White Noise. Amerykański brand przygotował kultowe modele butów w zupełnie nowej odsłonie. Miejscem europejskiej premiery był Paryż, który słynie z jednego z największych maratonów na świecie.

White Noise: nowa kolekcja Saucony dla biegaczy i pasjonatów fitnessu fot. materiały prasowe

Nowa gama produktów czerpie inspirację z „jasnej strony” biegania. Wysiłek fizyczny pozwala rozładować stres i napięcie, a także pomaga odzyskać emocjonalną równowagę. Buty charakteryzują się wyjątkowym designem, w którym główną rolę odgrywa kolor biały.

"Charakterystyczny wzór po zewnętrznej stronie każdego modelu jest odzwierciedleniem »białego szumu« i odwołuje się do jasności myśli, która towarzyszy nam podczas biegania. Wyróżnikiem są także kolorowe elementy oraz środkowa podeszwa, nadające butom indywidualnego charakteru" – powiedziała Isabel Gerhaeuser, Saucony EMEA Product Line Manager.

REKLAMA

REKLAMA

White Noise: nowa kolekcja Saucony dla biegaczy i pasjonatów fitnessu fot. materiały prasowe

Kolekcja White Noise obejmuje najpopularniejsze modele butów do biegania dostępne w ofercie Saucony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy z nich jest wyposażony w technologię EVERUN, która zapewnia ciągłą amortyzację oraz wpływa na zwrot energii podczas biegu.

Wszystkie modele zostały wzbogacone o najnowszą technologię Saucony – FORMFIT. Zmniejsza ona nacisk na stopę za każdym razem, gdy uderza ona w ziemię. FORMFIT to trzy elastyczne warstwy pianki, które przylegają do stopy, podczas gdy amortyzacja Topsole jest odpowiedzialna za maksymalne rozproszenie ciśnienia.

REKLAMA

White Noise: nowa kolekcja Saucony dla biegaczy i pasjonatów fitnessu fot. materiały prasowe

W kolekcji Saucony White Noise, która będzie dostępna w Polsce, znalazły się między innymi wielokrotnie nagradzane modele Freedom, Guide, Omni, Liberty oraz Triumph.

WN

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij