[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
84OCEŃ
2.4

WrocWalk Marathon: spacerem przez miasto

36. PKO Wrocław Maraton zyskał oryginalne wydarzenie towarzyszące - w przeddzień biegu w trasę ulicami Wrocławia wyruszą uczestnicy miejskiego spaceru połączonego ze zwiedzaniem wybranych obiektów – na dodatek nagradzany pamiątkowym medalem!

WrocWalk Marathon 2018 przy okazji 36. PKO Wrocław Maraton

Takiej sportowo-turystycznej inicjatywy przy okazji zawodów biegowych jeszcze w Polsce nie było. 8 września 2018 wszyscy zainteresowani historią Wrocławia, samym miastem lub po prostu lubiący spacerować, będą mieli okazję lepiej poznać dzieje najciekawszych miejsc Stolicy Dolnego Śląska. Każdy z uczestników WrocWalk Marathonu otrzyma mapę z zaznaczonymi obiektami, które powinien odwiedzić (łącznie siedem). Dzięki współpracy z partnerami, w każdym z zaznaczonych punktów znajdzie się osoba, która przybliży losy danego miejsca. Dodatkowo w poszczególnych lokalizacjach będzie można otrzymać pieczątkę. Na uczestników, którzy zbiorą wszystkie, będzie czekać na Stadionie Olimpijskim medal oraz atrakcyjna pamiątka. Czas pokonania całej trasy nie będzie istotny – w wydarzeniu będzie liczył się jedynie udział, spacer po Wrocławiu oraz poznawanie historii miasta.

Spacerowicze będą mieli pełną dowolność w wyborze trasy, tempa, kolejności odwiedzanych obiektów, a nawet godziny rozpoczęcia zwiedzania (od 9:00 rano) – warunkiem odebrania medalu jest jedynie okazanie na Stadionie Olimpijskim między 13:00 a 18:00 mapy podbitej pieczątkami ze wszystkich zaznaczonych miejsc. W imprezie mogą wziąć udział całe rodziny – nie ma ograniczenia wiekowego, osoby niepełnoletnie muszą jedynie spacerować z opiekunami; dopuszczalne są także zgłoszenia drużynowe.

REKLAMA

Obiektami do zwiedzania będą: Hala Stulecia, Archikatedra św. Jana Chrzciciela, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Pałac Królewski (Muzeum Miejskie Wrocławia), Stary Ratusz (Muzeum Miejskie Wrocławia), Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Stadion Olimpijski (Izba Pamięci Wrocławskiego Sportu).

Pakiety startowe będzie można odebrać już dzień wcześniej, co oznacza, że trasę można zacząć w sobotę od dowolnego miejsca.

Zapisy do WrocWalk Marathonu 2018 potrwają do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu 1000 uczestników. Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 20 zł.

Więcej informacji oraz link do zapisów na oficjalnej stronie imprezy wrocwalkmarathon.pl.

WM

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij