[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Wściekłość: bieg, który zmienia życie

Jak wiele rzeczy może się zawalić w trakcie godzinnej przebieżki? "Wściekłość", najnowszy film braci Węgrzynów, wytrąca z równowagi, ale też stawia wiele ważnych pytań.

Nakręcony przez braci Michała i Wojciecha Węgrzynów film „Wściekłość” opowiada historię Adama, młodego prezentera telewizyjnego. Wieczór spędza, bawiąc się w salonie z dwójką dzieci. Gdy żona Edyta podaje obiad, Adam odbiera telefon od osobistego trenera z siłowni. Po krótkiej sprzeczce z żoną wychodzi z domu. W samochodzie na parkingu wita go namiętnie młoda kobieta - Rozi. Po upojnym "treningu" na siłowni z kochanką, Adam kieruje się w stronę domu, biegnąc ścieżką rowerową na obwodnicy Warszawy na odcinku ok. 15 kilometrów.

W trasie odbiera serię telefonów, m.in. od wydawcy stacji telewizyjnej, który składa mu propozycję nie do odrzucenia, spełniającą jego zawodowe marzenie. Żona, odkrywając jego romans, przechodzi załamanie nerwowe i szantażuje go. Rozmowy z matką doprowadzają Adama do zakwestionowania ich relacji oraz jego dotychczasowych decyzji życiowych. Wszystko to w czasie długiego biegu, który może odmienić jego życie.

REKLAMA

W filmie występują popularni aktorzy młodego pokolenia: Jakub Świderski, Natalia Klimas i Paulina Chapko. Małgorzata Zajączkowska zagrała matkę głównego bohatera.

„Wściekłość” w kinach od 17 marca.

BW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij