Wybiegaj pomoc osobom z autyzmem i rabaty na sprzęt New Balance

Już dzisiaj rusza wyjątkowa akcja charytatywna - Młociny Kilometry. Każdy, kto wpadnie do nowo otwartego salonu New Balance w warszawskiej Galerii Młociny, będzie mógł ponabijać kilometry na bieżni i w ten sposób wybiegać środki dla podopiecznych Fundacji Synapsis. Za każdy pokonany kilometr New Balance przekaże Fundacji aż 10 złotych!

Młociny Kilometry: Wskocz na bieżnię, pomóż osobom z autyzmem i zdobądź rabaty na sprzęt New Balance

W akcji będzie można wziąć udział w dniach od 20 do 27 września. Bieżnia i profesjonalni doradcy będą czekali na wszystkich chętnych do biegania i pomagania w godzinach 14:00-20:00. Udział w Młociny Kilometry zapowiedzieli już znani i lubiani "pomagacze", między innymi: Małgorzata Socha, Basia Kurdej-Szatan, Filip Chajzer, Bartek Olszewski alias Warszawski Biegacz, Krzysztof „Jankes” Jankowski i wielu innych.

Wybiegane podczas akcji pieniądze zasilą konto Fundacji Synapsis, która od 30 lat zmienia świat dla ludzi z autyzmem. Prowadzi ośrodek diagnozy, terapii i rehabilitacji, przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem, przedsiębiorstwo społeczne, w którym zatrudnione są dorosłe osoby z autyzmem, dom treningowy oraz ośrodek informacyjno-prawny.

Przy okazji pomagania będzie można też wybiegać i zdobyć atrakcyjny rabat na produkty New Balance z linii Sport. Każdy, kto w ramach akcji przebiegnie przynajmniej jeden kilometr, otrzyma od razu 30% zniżki. Dodatkowo rabat zostanie powiększony o wartość odpowiadającą średniej prędkości z pokonanego kilometra. Przykładowo kilometr pokonany ze średnią prędkością 8 km/h będzie uprawniał do rabatu w wysokości 38%. A można przecież pobiec o wiele szybciej...

Więcej informacji o akcji na stronie wydarzenia na Facebooku.

NB

Zobacz również:
REKLAMA
}