adidas przedstawia 4DFWD - buty, które mają przyspieszyć Twój bieg

adidas prezentuje 4DFWD - buty biegowe z innowacyjną technologią podeszwy środkowej, wydrukowanej w 3D i zaprojektowanej po to, aby wybiegać przed innych.

adidas przedstawia 4DFWD - buty, które mają przyspieszyć Twój bieg adidas
adidas

 model 4DFWD powstał, aby zapewnić biegaczom zupełnie nowy wymiar doświadczeń, łącząc w sobie dane zbierane przez lata od sportowców adidas z najnowszymi zdobyczami technologicznymi druku 3D,

Przez ponad cztery lata adidas, we współpracy z firmą Carbon, rozwijał technologię podeszwy środkowej 4D o strukturze siatki. Wyprodukowana z materiału składającego się w 39% z biomasy podeszwa środkowa stanowi 1 z 5 milionów możliwych wariantów konfiguracji pojedynczych komórek FWD CELL o charakterystycznym kształcie, przypominającym kokardę, zaprojektowanych tak, aby przekładać pionowy nacisk na poziomy ruch do przodu.

Uzupełnieniem podeszwy środkowej 4DFWD jest nowa cholewka PRIMEKNIT+, stworzona częściowo z recyklingowanego poliestru. Zapewnia ona niską masę i doskonałe dopasowanie do stopy dzięki swojej bezszwowej, skarpetkowej strukturze. Nowa cholewka również została zaprojektowana na podstawie danych zebranych od sportowców, aby idealnie dopasować się do wyjątkowych właściwości podeszwy 4DFWD, pomagając w osiągnięciu optymalnego komfortu i wsparcia w trakcie biegu.

Więcej szczegółów dotyczących nowej technologii i nowego modelu butów znajdziecie na stronie adidas.com/4dfwd. Sprzedaż nowych butów rozpocznie się 15 maja.

AA

Zobacz również:
REKLAMA
}