forBET oficjalnym partnerem Runmageddonu

Polska firma bukmacherska, która na co dzień łączy pasję do sportu z rozrywką, zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie. Z początkiem lutego forBET rozpoczyna współpracę z Runmageddonem. Będzie partnerem ekstremalnego biegu, w tym, formuły Games, oraz fundatorem nagród. Jedną z nich będzie wyjazd na igrzyska do Tokio. 

forBET oficjalnym partnerem Runmageddonu Runmageddon
fot. Runmageddon

Od 4 lutego forBET, jeden z trzech największych, polskich bukmacherów o bogatej ofercie promocji i wydarzeń sportowych, rozpoczyna szeroką współpracę z Runmageddonem. Będzie też pierwszym partnerem formuły Games. Ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników 100-metrowego toru przeszkód. W sezonie wiosennym, dzięki marce forBET, najlepszy zawodnik wygra podróż na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Na trasie tradycyjnych formuł stanie dedykowana przeszkoda "Komandos" w brandingu partnera. 

REKLAMA

"Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020" - mówi Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży.

"Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy - stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem.  Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność  – powiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET. – Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę".

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu Warszawa - Zakroczym w dniach od 29 lutego do 1 marca 2020 roku.

Więcej informacji: bit.ly/forBETxRMG

Zobacz także: Runmageddon Global: pot, łzy i wielka przygoda

FB

Zobacz również:
Wbrew pozorom "piątka" to wymagający dystans, więc tylko dobry plan treningowy, uwzględniający bardzo różne jednostki treningowe, pozwoli Ci potem na trasie osiągnąć tempo na miarę Twoich możliwości. Żeby naprawdę szybko pognać do mety biegu na 5 km, musisz się przygotować do startu, realizując każdy trening bardzo poważnie i z poświęceniem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA