forBET oficjalnym partnerem Runmageddonu

Polska firma bukmacherska, która na co dzień łączy pasję do sportu z rozrywką, zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie. Z początkiem lutego forBET rozpoczyna współpracę z Runmageddonem. Będzie partnerem ekstremalnego biegu, w tym, formuły Games, oraz fundatorem nagród. Jedną z nich będzie wyjazd na igrzyska do Tokio. 

forBET oficjalnym partnerem Runmageddonu Runmageddon
fot. Runmageddon

Od 4 lutego forBET, jeden z trzech największych, polskich bukmacherów o bogatej ofercie promocji i wydarzeń sportowych, rozpoczyna szeroką współpracę z Runmageddonem. Będzie też pierwszym partnerem formuły Games. Ufunduje nagrody dla najlepszych zawodników 100-metrowego toru przeszkód. W sezonie wiosennym, dzięki marce forBET, najlepszy zawodnik wygra podróż na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Na trasie tradycyjnych formuł stanie dedykowana przeszkoda "Komandos" w brandingu partnera. 

"Cieszymy się, że do naszych partnerów dołącza forBET. Chcemy współpracować z firmami, które się wyróżniają, z którymi łączy nas pasja do sportu. forBET będzie partnerem widowiskowej formuły Runmageddon Games, którą reaktywujemy w sezonie 2020" - mówi Piotr Łysik, dyrektor sprzedaży.

"Sport to nasza pasja. Od 2020 roku firma forBET tworzy własny projekt biegowy - stowarzyszenie „forBET Runners” który idealnie zbiega się z rozpoczęciem współpracy z Runmageddonem.  Nasz nowy klub biegowy i jego promocja poprzez szeroko pojęty sport, rozrywkę i zdrową rywalizację pozwoli lepiej zapoznać się z marką, i zbudować jeszcze większą jej rozpoznawalność  – powiedział Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu firmy forBET. – Nasza firma po raz kolejny pokazuje, że nie idzie utartym szlakiem i stawia na niekonwencjonalne projekty, jakim niewątpliwie można nazwać pierwszą taką umowę na świecie, w której to bukmacher współpracuję z organizatorem biegów przeszkodowych. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę".

Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już podczas Zimowego Runmageddonu Warszawa - Zakroczym w dniach od 29 lutego do 1 marca 2020 roku.

Więcej informacji: bit.ly/forBETxRMG

Zobacz także: Runmageddon Global: pot, łzy i wielka przygoda

FB

Zobacz również:
REKLAMA
}